ایالات متحده تخلیه Infineon را $10 میلیارد تصاحب سرو

برلین — سهام در Infineon Technologies بسیج در اوایل معاملات روز سه شنبه پس از ایالات متحده آمریکا امنیت ملی بررسی مطرح شده هیچ نگرانی بیش از آن با پیشنهاد 10 میلیارد دلار تصاحب Cypress Semiconductor Corp.

Infineon سهام باز 6.1 درصد به دست آوردن برخی از زمین از دست داد در گزارش هفته گذشته که کمیته سرمایه گذاری خارجی در ایالات متحده (CFIUS) توصیه شده بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بلوک معامله را به دلیل امنیت ملی.

CFIUS بدن led توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده اطلاع سرو که در آن مشخص بود “وجود دارد که حل نشده هیچ نگرانی های امنیت ملی” با ادغام سن خوزه کالیفرنیا مبتنی بر شرکت در بیانیه ای گفت.

سرو سهام رسید 45 ٪ به $22.20 در بعد از ساعات ایالات متحده در روز دوشنبه.

Infineon گفت که در حالی که CFIUS بررسی شد و در حال حاضر کامل معامله می ماند منوط به تایید دولت چین دولت برای تنظیم بازار و دیگر مرسوم بسته تحت شرایط توافق ادغام.

مونیخ-بر اساس Infineon اعلام کرد این قرارداد در ماه ژوئن گذشته گفت: این امر ایجاد یک خودرو رهبر با 13 درصد سهم بازار با ترکیب آن دلاوری در مدیریت برق drivetrains با سرو لبه در سرگرمی در ماشین.

Infineon یک جزء از آلمان داخ رنگ آبی تراشه شاخص امیدوار بود برای یک آسانسور به جهان بالا-10 سازندگان نیمه هادی از طریق معامله است. (گزارش شده توسط داگلاس Busvine در برلین و اسماعیل Shakil در بنگلور; ویرایش توسط Subhranshu Sahu و Emelia Sithole-Matarise)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im