ایالات متحده coronavirus بسته محرک گیر در کنگره بیش از پرداخت مرخصی استعلاجی

واشنگتن — به عنوان مدارس, از, دفاتر, روشن, و, رویدادهای ورزشی, در حال لغو سراسر ایالات متحده آشنا واشنگتن مشکل حزبی gridlock – تهدید در روز پنج شنبه برای از خط خارج شدن دولت ایالات متحده توانایی برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

دموکرات ها و جمهوری خواهان درگیری بیش ایمنی-net برنامه هایی که نقش مرکزی در طول رکود اقتصادی در یک مبارزه است که می تواند کمک کند به سخت ضربه جوامع است.

دموکرات ها در مجلس نمایندگان پرده برداری از یک طرح چهار شنبه شب که گسترش برنامه های از جمله کمک های غذایی و بیکاری کمک کند. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همکار خود را جمهوری خواهان به صرف چند سال گذشته در تلاش برای مقیاس آنها را به عقب.

این طرح شامل نمی شود گسترده حقوق و دستمزد کاهش مالیات که برنده اتحاد و پشتیبانی.

بیشتر از مزایای آن خواهد بود به طور موقت انعکاس رکود اقتصادی-مبارزه با روش های گرفته شده توسط واشنگتن در پاسخ به 2008 و 2009 بحران مالی که کنگره با تصویب $990 میلیارد دلار محرک بسته که شامل کاهش مالیات و افزایش مزایای مستقیم و پرداخت نقدی و کمک به دولت های ایالتی و محلی.

اما یک بخش کلیدی از دموکراتها بسته – پرداخت مرخصی استعلاجی برای کارگران که در حال حاضر از دست دادن دستمزد, زمانی که آنها در خانه بمانند به دلیل بیماری – خواهد بود دائم. دموکرات ها باید تلاش ناموفق برای تصویب در سراسر کشور بیمار-ترک سود از سال 2004.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: آن باز است برای پرداختن به این مشکل و محافظه کار و بنیاد میراث فکر می کنم تانک به نام برای معافیت های مالیاتی برای کسب و کارهای در سخت ضربه صنایع برای پوشش مرخصی استعلاجی هزینه های.

اما اوباما روز پنجشنبه گفت که نسخه فعلی غیر قابل قبول بود متهم دموکرات با استفاده از بحران برای پیشبرد سیاست های که در غیر این صورت ایستاده هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون است.

“به نظر می رسد که بیش از در خانه سیاسی چپ پیام گرفته اند ممکن است بیش از اولویت نیازهای کشور ما” رهبر جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل گفت.

عمومی-بهداشت طرفداران هشدار می دهند که این بیماری می تواند با سرعت بیشتری اگر بیمار کارگران ندارند و توانایی پرداخت کنید در حالی که بازیابی آنها را در خانه.

هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان شده اند مشتاق به نشان می دهد آنها در حال تلاش به سر کردن یک رکود اقتصادی پیش از ماه نوامبر ریاست جمهوری و انتخابات کنگره.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی برگزار شد چند مکالمات محرک و مک کانل گفت: بعد از ظهر پنجشنبه در سنا خواهد ماندن در شهر در هفته آینده به جای adjourning به عنوان برنامه ریزی شده احتمالا به تصویب یک لایحه است.

عمیق ایدئولوژیک تقسیم

به منظور انجام این کار آنها باید بر آنها غلبه عمیق ایدئولوژیک تقسیم ایالات متحده به نفع برنامه است.

برای مثال دموکراتها پیشنهاد را به طور موقت به حالت تعلیق در مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای تشدید “مواد غذایی تمبر” برنامه است که به کمک 34 میلیون افراد کم درآمد خرید مواد غذایی در سال گذشته است.

برخی از 700,000, عقیم, سفت بزرگسالان هستند و به دلیل از دست دادن منافع خود را اگر آنها کار نمی کند و یا ثبت نام در آموزش تحت یک قانون جدید با توجه به اثر در تاریخ 1 آوریل.

طرفداران می گویند آن را به قطع مزایای آن در زمانی که نرخ بیکاری است که به احتمال زیاد به افزایش است.

“من فکر می کنم آن را واقعا معقول سیاست است که نمی خواهد به کمک های غذایی از افرادی که در حال رفتن به مبارزه به کار در طول یک ملی بهداشت و درمان اضطراری یا که خود ممکن است بیمار گفت:” استیسی رئیس مرکز بودجه و اولویت های سیاست لیبرال فکر می کنم تانک.

کشاورزی منشی سانی Perdue که مسئول نظارت بر برنامه به کنگره گفت که روز سه شنبه برای او خواهد بود مایل به اجازه متحده شل کار مورد نیاز برای افرادی که بیش از حد بیمار به نگه داشتن یک شغل.

اما او نگفت او را به حالت تعلیق در قانون جدید و قانونگذاران جمهوری خواه دموکرات ها می گویند باید سعی کنید به آن را از خط خارج.

“من نگران هستم در مورد آنها با استفاده از این مشروع بحران به دنبال مسائل آنها نمی تواند انجام شود در غیر این صورت” نماینده جمهوری خواه مایکل Conaway بالا جمهوریخواه در کشاورزی کمیته ازفتنه.

دموکراتها طرح نیز گسترش مزایای بیکاری اضافی شش ماه فراتر از سه تا شش ماه است که در حال حاضر در دسترس در سطح دولت — یک حرکت است که برخی از محافظه کاران می گویند بی اساس است.

“این به نظر می رسد مانند چیزی است که می توانید صبر کنید برای بعد گفت:” مت Weidinger یک همکار در آمریکا سازمانی موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک.

جی Shambaugh از موسسه بروکینگز را همیلتون پروژه گفت: برخی از جنبه های دموکرات’ طرح هایی مانند کمک به کشورهای پوشش هزینه پزشکی برنامه برای فقرا لذت می برد از حمایت هر دو حزب در گذشته و باید دوباره.

و قانونگذاران باید مرخصی استعلاجی یک اولویت او گفت: با وجود تفاوت های خود را.

“این بحران نشان داده است که چرا ما نیاز به آن بیش از هر زمان دیگری” Shambaugh گفت. “کشورهای دیگر در حال نگاه کردن به ما و گفت:” شما رو افرادی که ممکن است رفتن به محل کار زمانی که آنها بیمار — چه چیزی اشتباه است با شما؟” (گزارش شده توسط اندی سالیوان; ویرایش توسط هدر Timmons و دانیل والیس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im