ایالات متحده می تواند تجدید نظر ایران در coronavirus -Pompeo

واشنگتن — ایالات متحده در امور مایک Pompeo برگزار کردن این امکان در روز سه شنبه که ایالات متحده ممکن است در نظر گرفتن کاهش تحریم ها در ایران و کشورهای دیگر برای کمک به مبارزه با بیماری کروناویروس اما به بتن بدون ثبت نام آن را برنامه ای برای انجام این کار است.

نظرات منعکس تغییر در تن توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده که در زیر آمده پژمرده انتقاد سخت خود را خط به سمت کاهش تحریم ها حتی در صورت تماس با سازمان ملل و دبیر کل به سهولت اقتصادی ایالات متحده مجازات است.

Pompeo تاکید کرد که انسانی منابع معاف از تحریم های واشنگتن reimposed در تهران پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رها ایران 2015 چند جانبه توافق برای محدود کردن برنامه هسته ای آن.

اما گسترده تر تحریم های ایالات متحده در جلوگیری از بسیاری از شرکت ها از تجارت بشردوستانه با ایران یکی از کشورهای سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

پرسید که آیا ممکن است یک نقطه که در آن واشنگتن ممکن است ارزیابی خود را مبنی بر کاهش تحریم Pompeo به خبرنگاران گفت: “ما ارزیابی همه سیاست های ما به طور مداوم بنابراین پاسخ این است که ما تا کنون تجدید نظر? – البته.”

خواسته در مورد چنین امداد در 20 مارس Pompeo به سادگی گفت: تحریم های ایالات متحده انجام اعمال پزشکی و بشردوستانه دیگر کالا.

واشنگتن به دنبال یک “حداکثر فشار” سیاست به تلاش برای وادار کردن تهران برای جلوگیری از هسته ای خود را, موشک های منطقه ای و فعالیت های.

ایران را متهم به ایالات متحده “پزشکی ترور” باعث Pompeo را سخنگوی مورگان Ortagus روز دوشنبه به صدای جیر جیر: “جلوگیری از دروغ گفتن. … این نه تحریم. این رژیم است.”

فرانسه و آلمان و بریتانیا را صادر پزشکی کالا به ایران در اولین معامله تحت یک مکانیزم تجارت راه اندازی برای داد و ستد کالاهای بشردوستانه و مواد غذایی آلمان گفت.

جان Alterman خاورمیانه تحلیلگر در واشنگتن CSIS اتاق فکر گفت: Pompeo را تغییر لحن ممکن است یک پاسخ به اروپا حرکت می کند.

“وجود دارد یک ایرانی تلاش برای پوست اروپا … باز نگه داشتن امکان تجدید نظر است تلاش برای نگه داشتن اروپا در کنار” او اضافه شده هر چند او را دیدم شانس کمی برای آمریکا و تغییر سیاست. “در محیط زیست در حال حاضر شانس بسیار کم است اما محیط زیست را نگه می دارد در حال تغییر است.”

Pompeo شده است به شدت انتقاد دولت موضع تحریم ها علیه ایران. در هفته های اخیر ایالات متحده بارها سخت تر تحریم ها علیه ایران به ویژه به دنبال به آن را سخت تر برای آن به صادرات نفت است.

“Pompeo به نظر می رسد برای مشاهده این اپیدمی به عنوان یک دستی وسیله ای برای ترکیب با حداکثر فشار'” واشنگتن پست مقاله نویس جکسون Diehl نوشت: در روز یکشنبه. “به کجا؟” (گزارش شده توسط Arshad محمد و Humeyra Pamuk ویرایش توسط Paul Simao و سینتیا Osterman)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im