ایالات متحده قوانین دادگاه فلوریدا نمی تواند نیروی felons به پرداخت هزینه های قبل از رای گیری

واشنگتن — ایالات متحده قاضی حکم در روز یکشنبه که در ایالت فلوریدا نمی تواند نیروی felons به پرداخت جریمه های حقوقی و سایر هزینه های قبل از اجازه می دهد آنها را به ثبت نام برای رای دادن.

این حکم در حال حاضر پاک راه را برای بالقوه صدها نفر از هزاران نفر از شهروندان به ثبت نام برای رای دادن در چرخش دولت نوامبر و انتخابات ریاست جمهوری.

این حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle یافت که دولت جدید قانون به مقدار یک “خلاف قانون اساسی پرداخت-به-سیستم رای” تحمیل شده بر شهروندان که ممکن است قادر به پرداخت جریمه و یا حتی می دانم که اگر هر چیزی بدهکار است.

“دولت ممکن است disenfranchise felons و تحمیل شرایط خود را reenfranchisement. اما شرایط باید با تصویب قانون اساسی آغاز شد. هر آنچه که ممکن است گفت: از یک منطقی ساخته شده سیستم این یک آبشار کوتاه قابل توجهی احترام می گذارد” گفت: Hinkle حاکم در منطقه شمال فلوریدا.

یک گروه از فلوریدا و رای گیری سازمان های حقوق شکایت فرماندار جمهوری خواه ران DeSantis در ماه ژوئن گذشته با این استدلال که قانون مقدار به طور غیر قانونی نظرسنجی مالیات.

DeSantis این فرصت را برای تجدید نظر در این حکم. دفتر کار خود را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

خواه به رهبری فلوریدا در سنای کشید تا پرداخت قبض تنها چند ماه پس از floridians تماس با تصویب متمم قانون اساسی بازگرداندن حق رأی به felons که به پایان جملات خود را. DeSantis امضا این لایحه به صورت قانون در ژوئن 2019.

حداقل 775,000 felons عدم پرداخت هزینه های قانونی و آمریکایی های آفریقایی تبار هستند بیشتر احتمال دارد به مدیون بیشتر با توجه به دانیل اسمیت یک دانشگاه فلوریدا دانشمند علوم سیاسی که شهادت در گزارش ارائه شده به دادگاه.

محافظه کاران استدلال قانون لازم بود برای روشن شدن آنچه که لازم است تحت متمم در حالی که منتقدان این اقدام گفت: آن را به طور موثر از حقوق خود محروم و کسانی که رای دهندگان بالقوه دوباره. (گزارش شده توسط پیت شرودر و سیمون لوئیس; ویرایش توسط گرانت McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im