U. s. Department of Justice هشدار فرماندار کالیفرنیا بیش از همه گیر کلیسا بسته شدن

لس آنجلس — وزارت دادگستری ایالات متحده در روز سه شنبه هشدار داد در کالیفرنیا فرماندار که خود COVID-19 محدودیت های تبعیض مکان عبادت جلوگیری از آنها را از جلسه در حالی که کسب و کار استودیو فیلم مجاز برای انجام کار.

در سه صفحه نامه به فرماندار گاوین Newsom به DOJ گفت: متمم اول قانون اساسی ایالات متحده مورد نیاز کلیساها و خانه های دیگر از عبادت داده شود درمان برابر تحت قانون حتی زمانی که بهداشت و درمان اضطراری اعلام شده است.

“به سادگی وجود دارد هیچ بیماری همه گیر استثنا در قانون اساسی ایالات متحده و آن لایحه حقوق” دستیار دادستان کل اریک Dreiband نوشت: در این نامه است.

یک سخنگوی Newsom نمی تواند نظر رسیده روز سه شنبه بعد از ظهر.

کالیفرنیا یکی از دقیقترین stay-at-home سفارشات هنوز هم در جای خود در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. فرماندار چهار مرحله برنامه اجازه می دهد تا هر یک از کالیفرنیا 58 شهرستانهای استان به تدریج باز بر اساس تعداد آزمون, موارد بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر در میان عوامل دیگر.

Newsom این هفته کاسته محدودیت برای برخی از شهرستانهای ساخت آن را آسان تر برای آنها را به حرکت به سوی بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی و رستوران برای ناهار خوری نشسته. او گفت: دولت در بحث با عمده ورزشی لیگ در مورد از سرگیری بازی. .

فرماندار همچنین گفت: برخی از کارگران ممکن است شروع به بازگشت به دفاتر که در آن کار از خانه بود و نه عملی از جمله صنعت سرگرمی در یک لیست از کسب و کار معاف از محدودیت.

“کالیفرنیا نشان داده است که چرا تعاملات در دفاتر و استودیوهای صنعت سرگرمی و فرد در عملیات به منظور تسهیل در غیرضروری تجارت الکترونیک گنجانده شده در این فهرست به عنوان مجاز با اجتماعی که در آن فاصله telework عملی نیست در حالی که تجمعات اجتماعی فاصله برای مقاصد مذهبی و عبادت ممنوع صرف نظر از اینکه از راه دور عبادت عملی است یا نه” به DOJ گفت: در آن نامه به Newsom. (گزارش شده توسط Dan Whitcomb; ویرایش توسط بیل Tarrant و لسلی آدلر)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net