واشنگتن — اورژانس انبارهای تجهیزات پزشکی نگهداری شده توسط دولت ایالات متحده نزدیک به اجرا از محافظ دنده است که می تواند مفید برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به دو مقام با وزارت امنیت داخلی ایالات متحده.

نزدیک خسته عرضه شامل, ماسک, ماسک و دستکش و روپوش و صورت, سپر, مقامات گفت. مقدار کمی از دنده شده است را کنار بگذارند برای فدرال اولین پاسخ دهندگان به گفته یکی از مقامات هر دو از آنها نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این موضوع.

ایالات متحده استراتژیک ملی ذخایر با هدف ارائه تجهیزات پزشکی در مواقع اضطراری آنقدر شدید آنها باعث کمبود. اما متحده در سراسر کشور خواسته اند تا دولت فدرال در هفته های اخیر به آنها ارسال مقادیر زیادی از چرخ دنده ها برای کمک به بیمارستان های مقابله با افزایش موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید.

ایالات متحده منجر جهان در تایید coronavirus موارد با بیش از 188,000 عفونت و 3,873 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش.

کانکتیکات فرماندار ند لمانت یک دموکرات نیز گفت: ذخایر خالی بود آن را “نگران کننده” توسعه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رقابت این ایده که ذخیره شد “خالی” در کاخ سفید در کنفرانس خبری گفت که تجهیزات که قرار بود به طور مستقیم به کسانی که نیاز دارند – کارآمد تر روند.

“ما آنها را در حالت ایده آل از تولید کننده به طور مستقیم به بیمارستان و یا دولت که در آن” نسبت ناروا گفت.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس در زمان کنترل ذخایر مدیریت در اوایل این ماه شده است و توزیع لوازم متحده با توجه به یکی از DHS مقامات.

FEMA سخنگوی لیز Litzow گفت: این سازمان می دانستم که در آن برنامه ریزی برای این ویروس که ذخایر به تنهایی نمی توانست نیازهای متحده اضافه کردن دولت فدرال خواهد “اگزوز تمام معنی” برای پیدا کردن منابع.

Litzow همچنین گفت که یک محرک اقتصادی لایحه تصویب شده توسط کنگره در هفته گذشته شامل 16 میلیارد دلار برای ایجاد ذخایر.

FEMA گفت که از شنبه, 26 میلیون فولاد ماسک و نزدیک به 12 میلیون نفر از این بیشتر موثر N95 ماسک گرفته شده از انبار و تحویل به مقامات بهداشت عمومی در سراسر کشور همراه با میلیون ها نفر از چهره سپر فولاد روپوش و دستکش.

در علاوه بر این به دنده محافظ بیش از 8000 هواکش شده بود توزیع شده از این ذخایر با توجه به FEMA. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال به حال 10,000 اضافی هواکش “آماده رفتن به” اما مشخص نیست که آیا آنها بخشی از ذخایر.

به عنوان ذخیره منابع کاهش یافته اند, FEMA مقامات به دنبال پیگیری کردن هر حفاظتی تجهیزات پزشکی آنها می توانید برای خرید در دسترس در خارج از کشور به دنبال عمدتا به تامین کنندگان در چین و مالزی با توجه به دو DHS مقامات.

“نه تنها ما خرید آنچه آنها را به فروش ما خرید خود را دسته بعدی” یکی از DHS مقامات گفت.

(گزارش شده توسط Ted Hesson; ویرایش توسط پیتر کونای)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im