ایالات متحده امیدوار است برای فرد در اجلاس G7 پایان ماه ژوئن -کاخ سفید

واشنگتن — هر فرد در نشست گروه هفت سران برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئن کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در روز یکشنبه.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس لغو G7 جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 10 به شیوع کروناویروس پخش شد در سراسر جهان و مسافرت های بین المللی محدود بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او ممکن است به دنبال احیای ایده چهره به چهره نشست G7 رهبران نزدیک واشنگتن گفت: این امر ارسال یک پیام است که جهان عنوان شده است به حالت عادی بازگشت.

“G7 اجلاس اگر آن اتفاق می افتد در فرد و ما فکر می کنم از آن خواهد شد, برگزار خواهد شد در پایان ماه ژوئن” اوبراین گفت: CBS “چهره ملت است.”

اوبراین گفت به اعتقاد او پایتخت کشور به اوج coronavirus موارد و ایالات متحده می خواهم به نگه داشتن یک فرد در اجلاس اگر وضعیت مجوز.

اما دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی واکنش هماهنگ در روز جمعه گفت: واشنگتن شهری منطقه دارای بالاترین درصد مثبت نتایج آزمون در سراسر کشور.

او گفت که او خواسته است مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به کار با مقامات در واشنگتن شیکاگو و لس آنجلس به کشف کردن که چرا موارد در حال افزایش است.

اوبراین گفت به اعتقاد او G7 رهبران ترجیح می دهند به ملاقات در فرد و نه در ویدئو کنفرانس.

“بنابراین رئیس جمهور گسترش دعوت و تا کنون ما تا به حال یک پاسخ بزرگ,” او گفت:. “تدارکات – ما مطمئن شوید که همه تست شده است. ما مطمئن شوید که آن را به یک محیط امن اگر رهبران می توانید به اینجا می آیند. اما ما دوست دارم به میزبان آنها در واشنگتن است.”

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی باز است برای سفر به ایالات متحده برای یک فرد در نشست گروه هفت رهبران اگر coronavirus اپیدمی وضعیت اجازه می دهد تا یک الیزه برگزار می شود. (گزارش شده توسط Doina Chiacu; ویرایش توسط استیو Orlofsky)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im