خانه در ایالات متحده به تصویب حدود 500 میلیارد بیشتر در coronavirus کمک در روز پنج شنبه-پلوسی

واشنگتن — ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان را تصویب کنگره آخرین coronavirus کمک بیل در روز پنج شنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: هموار کردن راه برای نزدیک به 500 میلیارد دلار بیشتر در اقتصادی امداد در میان همه گیر.

پلوسی در یک مصاحبه در MSNBC گفت: قانونگذاران مجلس آماده بودند تا پس از آن حرکت به یک پنجم تلاش برای ادامه مقابله با مسائل تورم از شیوع است که خرد و اقتصاد کشور و ضرب و شتم آن سیستم بهداشت و درمان.

“ما آن را پاس فردا در خانه” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت.

دو حزبی $484 میلیارد بسته که گذشت جمهوری خواه به رهبری آمریکا روز سه شنبه شامل اضافی $321 میلیارد که قبلا راه اندازی کسب و کار کوچک وام برنامه ای است که به سرعت شاهد بودجه خود را خسته.

این همچنین شامل 60 میلیارد دلار به صورت جداگانه اضطراری فاجعه برنامه وام – همچنین برای کسب و کارهای کوچک – و 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای ملی coronavirus تست.

پلوسی گفت که او امیدوار است که به تازگی ارائه شده بودجه قادر خواهد بود به جریان به بسته کارفرمایان و دیگران به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از رئیس جمهور آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن که حمایت کرده است این لایحه, نشانه های آن به قانون است.

“این کاملا فوری,” او گفت: MSNBC.

او همچنین گفت: پس از آن پنجم بسته کمک نیز باید شامل پول برای محافظت از انتخابات در ایالات متحده و ایالات متحده خدمات پستی. (گزارش شده توسط سوزان Heavey; گزارش های اضافی توسط لیزا Lambert; ویرایش توسط اندرو آسمانها و نیک Zieminski)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>