ایالات متحده قاضی متوقف می شود تگزاس از مهار سقط جنین در طول coronavirus بحران

ایالات متحده قاضی روز دوشنبه مسدود تگزاس مقامات از ممنوعیت ترین سقط جنین در کشور به عنوان بخشی از سفارش خود را برای به تعویق انداختن جراحی و روش های دیگر تلقی از نظر پزشکی لازم است در طول coronavirus بحران است.

این حکم توسط ایالات متحده در منطقه قاضی لی Yeakel در آستین برای اولین بار در یک سری از اقدامات قانونی با هدف مسدود کردن مشابه مراحل مختلف جمهوری خواه به رهبری متحده سرکوب سقط جنین در طول بیماری همه گیر.

تگزاس دادستان کل کن Paxton, یک جمهوریخواه هفته گذشته اعلام کرد که ارائه دهندگان خدمات سقط جنین شد و تحت پوشش دولت که مورد نیاز تعویق افتادن غیر فوری پزشکی برای حفظ تخت بیمارستان و تجهیزات در طول بیماری همه گیر.

Yeakel حکومت که Paxton عمل “مانع تگزاس زنان از ورزش چه دادگاه عالی اعلام کرده است که خود را اساسی قانون اساسی حق فسخ بارداری قبل از یک جنین قابل دوام است.”

کلینیک سقط جنین در اوهایو, آیووا, آلاباما و اوکلاهما روز دوشنبه ظ مشابه دادخواهی برای جلوگیری جمهوریخواه مقامات دولتی با استفاده از coronavirus مربوط به سفارشات با هدف حفظ و تجهیزات پزشکی و بیمارستانی فضا برای محدود کردن سقط جنین در دسترس است.

تگزاس طرح دعوی در دادگاه واصل شد چهارشنبه گذشته پس از کلینیک ها گفت: آنها مجبور به لغو صدها ملاقات برای سقط جنین در سراسر کشور.

“سقط جنین ضروری است, بهداشت و درمان, و آن را یک زمان حساس و خدمات به خصوص در طول یک بحران بهداشت عمومی گفت:” امی Hagstrom میلر رئیس کل زن, سلامت, سقط جنین ارائه دهنده با سه درمانگاه در تگزاس و شاکی در مورد.

“به سیاستمداران است که با استفاده از این جهانی و همه گیر به فشار خود را ضد سقط جنین را در دستور کار خود شرم بر شما” او اضافه شده است.

مارک Rylander سخنگوی Paxton, ابراز ناامیدی حاکم و وعده داده شده تجدید نظر شود.

سقط جنین ارائه دهندگان گفته اند که به دستور توسط تگزاس و کشورهای دیگر را نقض حق سقط جنین تحت قانون اساسی ایالات متحده به رسمیت شناخته شده توسط دادگاه عالی ایالات متحده در سال 1973 Roe v. Wade تصمیم گیری است.

ایالات متحده گفته اند که آنها را قدرت های گسترده ای به موضوع قوانین اضطراری برای حفاظت از سلامت و ایمنی ساکنان خود را. تگزاس گفت: در یک دادگاه پرونده “حقوق فردی از جمله سقط جنین ممکن است به طور موقت محدود در زمان اضطراری است.”

پکستون گفت: در 23 مارس به دستور دولت به معنای آن است که هر سقط جنین است که “از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت مادر” باید متوقف شود. عدم تطابق می تواند منجر به مجازات تا 1000 $یا 180 روز در زندان بود.

سقط جنین طرفداران حقوق با انتقاد از اقدامات دولت به عنوان فرصت طلبی سیاسی در طول بیماری همه گیر.

“این جای تعجب نیست که کشورهای که در حال حاضر با استفاده از COVID بحران برای متوقف کردن مردم از سقط جنین مراقبت هستند همان کشورهای که تاریخچه تصویب قوانین ممنوعیت سقط جنین و یا با استفاده از شم منطق را تعطیل درمانگاه گفت:” اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا وکیل جنیفر Dalven.

COVID-19 است که بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس.

آیتالله سیستانی نشان دهنده سقط جنین ارائه دهندگان در اوهایو آلاباما و آیووا.

در اوهایو به کلینیک سقط جنین گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی مایکل بارت در سینسیناتی که آنها از ترس اینکه بلافاصله تعطیل و تحت پیگرد قانونی قرار اگر آنها نمی, جلوگیری از ارائه فولاد سقط جنین.

“برخی از این بیماران خواهد بود مجبور به حمل حاملگی به اصطلاح در برابر خود خواهد شد و در معرض خطر به سلامت خود را در میان یک نظام سلامت سبب با پاسخ به COVID-19” این درمانگاه گفت: در قانونی تشکیل پرونده.

در آلاباما سقط جنین ارائه دهندگان خواسته یک دادگاه فدرال به مطمئن شوید که دولت آوریل 27 به منظور منع غیر جراحی اورژانس نیست اجرا در برابر آنها.

(گزارش شده توسط اندرو چانگ در نیویورک و لارنس هرلی در واشنگتن; ویرایش توسط خواهد Dunham)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im