آمریکا و روسیه توافق به بازار نفت ایران به عنوان برگ برنده تماس, جنگ قیمت ‘دیوانه’

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه توافق کردند طی یک تماس تلفنی روز دوشنبه خود را به بالای انرژی در ایران و به بحث در مورد افتادن جهانی نفت در بازارهای کرملین گفت: به عنوان برگ برنده به نام روسیه را به قیمت جنگ با عربستان سعودی را “دیوانه”.

توافق علائم پیچ و تاب های جدید در جهانی نفت دیپلماسی پس از شکست معامله در اوایل این ماه بین سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسیه برای کاهش تولید مشتعل قیمت جنگ بین روسیه و اوپک عملا رهبر عربستان سعودی است.

خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر نیز کمک به ارسال قیمت نفت به یک تاریخی سقوط تهدید بالاتر-هزینه حفاری در ایالات متحده و در سراسر جهان با ورشکستگی.

“نظرات در وضعیت فعلی جهانی نفت در بازار رد و بدل شد. آن توافق وجود دارد خواهد بود روسیه و آمریکا رایزنی در این مورد از طریق وزیران انرژی” کرملین گفت: در یک بازخوانی از تماس است.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere گفت که رهبران دو کشور توافق کرده بر اهمیت ثبات در بازارهای جهانی انرژی در تماس است اما ذکر این وزرا در سطح ایران.

کرملین نمی گویند که دقیقا چه چیزی از وزیران خواهد, بحث, اما مسکو قبلا نشانه های آن را می خواهم برای دیدن بیشتر کشورهای پیوستن به تلاش برای تعادل جهانی بازار نفت است.

مدت کوتاهی قبل از روز دوشنبه تلفن تماس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عربستان سعودی و روسیه “هم رفت دیوانه” در خود نفت-قیمت جنگ و این که “من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم گفت که شاید ما باید به نفت (قیمت) را افزایش می دهد, از آنجا که ما انجام دهد.”

“قیمت بسیار پایین در حال حاضر آنها در حال مبارزه مانند دیوانه بیش از بیش توزیع و بیش از چگونه بسیاری از بشکه به اجازه رفتن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه ای در رادیو فردا.

ایالات متحده رشد کرده است در سال های اخیر به بزرگترین نفت و گاز تولید لطف تکنولوژی محور شیل حفاری بوم. اما در حال حاضر قیمت نفت به زیر هزینه تولید بسیاری از آمریکایی هستند.

که تهدید کرده است که بسیار قوی شیل ایالات متحده میباشد.

“ما نمی خواهیم به یک مرده صنعت که از بین برود” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مصاحبه. “این بد است برای آنها بد برای همه. این یک مبارزه بین عربستان سعودی و روسیه داشتن با چگونه بسیاری از بشکه به اجازه دهید بیرون. و هر دو آنها رفت و آنها هر دو دیوانه رفت.”

تحلیلگران گلدمن ساکس گفت که تقاضای نفت از مسافران و شرکت های هواپیمایی که حدود 16 میلیون بشکه در روز جهانی مصرف ممکن است هرگز بازگشت به سطح قبلی است.

قیمت نفت کاهش یافت و در روز دوشنبه با خام ایالات متحده در آینده حذف زیر 20 دلار در هر بشکه رسید و بین المللی معیار برنت کاهش به 18 سال پایین.

تهمت و دولت نیز به دنبال متقاعد کردن جهان بالا صادر کننده نفت عربستان سعودی, کاهش خام خروجی و به زودی ارسال یک انرژی خاص فرستاده ویکتوریا Coates به پادشاهی. علاوه بر نفت و همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و پوتین خواهد صحبت در مورد تجارت و تحریم های ایالات متحده بر روسیه تحمیل کرده است.

پس از واشنگتن تحریم هایی را علیه دو واحد از روسیه بزرگترین تولید کننده نفت روس نفت در ونزوئلا شرکت روز شنبه گفت که تا به حال به فروش دارایی به نام شرکت متعلق به دولت روسیه است.

تغییر مالکیت به معنی هر آینده تحریم های ایالات متحده بر روسیه-کنترل عملیات نفتی در ونزوئلا را هدف دولت روسیه به طور مستقیم. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را متهم کرده بود که روس نفت از تامین مالی تاسیسات به رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro سوسیالیستی. واشنگتن به رسمیت می شناسد و مخالف خوان Guaido به عنوان کشور مشروع رییس جمهور موقت.

در اواخر سال گذشته واشنگتن سیلی تحریم های روسیه را, Nord Stream 2, گاز, خط لوله, توقف کار بر روی این پروژه هفته قبل از آن انتظار ها به پایان رسید. روسیه می گوید این خط لوله تکمیل خواهد شد در نهایت. اما این تاخیر می تواند اجازه افزایش رقابت در بازار گاز در اروپا که در آن ایالات متحده مشتاق به صادرات بیشتر گاز طبیعی مایع.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در فاکس مصاحبه که پوتین خواسته است تا به مدت دو سال برای تحریم برداشته شود و احتمالا این کار را انجام دهید در تماس است. سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov رد تهمت و ادعا می کنند که پوتین تا به حال ساخته شده است این درخواست در طی دو سال گذشته TASS اخبار آژانس گفت: در یک گزارش. (گزارش شده توسط تیموتی گاردنر در واشنگتن و دریا Korsunskaya در مسکو; گزارش های اضافی توسط جف میسون دایان بارتز, Doina Chiacu و لیزا لمبرت در واشنگتن و Polina ایوانوا در مسکو; ویرایش توسط Chizu Nomiyama جاناتان Oatis و Marguerita Choy)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>