سناتور ایالات متحده آمریکا اصرار cybersecurity مقامات به دفاع از بخش بهداشت و درمان

واشنگتن — یک تعداد انگشت شماری از سناتور ایالات متحده آمریکا به نام در بالای امنیت سایبر مقامات به شدت حفاظت از سلامت و سازمان های پژوهشی از پتانسیل هک و دیگر حملات به این کشور جنگ coronavirus بیماری همه گیر.

در یک نامه https://www.blumenthal.senate.gov/imo/media/doc/2020.04.20%20-%20CISA%20and%20CC%20-%20Coronavirus%20Cybersecurity%20-%20FINAL.pdf ارسال شده در دوشنبه دموکرات سناتور ریچارد بلومنتال جمهوری خواه سناتور تام پنبه و سه نفر دیگر از سناتورها خواسته وزارت امنیت داخلی ایالات متحده Cyber Command به نظر عمل در برابر هکرها که تهدید به بخش بهداشت و درمان.

“ما مصرانه از شما را به تمام اقدامات لازم برای محافظت از این موسسات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس” آنها نوشت: در نامه ای به کریستوفر کربس, مدیر امنیت داخلی’ امنیت سایبر و امنیت زیرساخت آژانس و به طور کلی پل Nakasone, مدیر وزارت دفاع و آژانس امنیت ملی و رئیس ارتش ایالات متحده است. Cyber Command.

در این نامه خواست مقامات در نظر گرفتن عملیات به “دفاع رو به جلو” – یک عبارت استفاده می شود اغلب به عنوان یک تعبیری برای هک.

DHS Cyber Command و NSA کاهش یافته است اظهار نظر در مورد این نامه است.

امنیت سایبر نگرانی شده است حباب در پس زمینه به عنوان رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است. برخی از کارشناسان امنیت سایبر هشدار داده اند که هکرها’ میزان موفقیت می رویم تا در میان بحران اقتصادی و تغییر الگوهای کار باعث شیوع.

رویترز به تازگی مستند تلاش های دولت مورد حمایت گروه برای هک به سازمان بهداشت جهانی است. هفته گذشته یک مقام ارشد FBI رسمی هشدار داد که با پیشرفته هکرها نیز با هدف قرار دادن ایالات متحده موسسات تحقیقاتی مشغول به کار در coronavirus درمان است.

حداقل در برخی از حرکت های به نام در این نامه از جمله صدور راهنمایی و خواستار بازیگران مخرب علنا در حال حاضر در حال انجام هستند.

DHS و دیگر نهادهای دولتی کار کرده اند به منظور بالا بردن آگاهی از دیجیتال تهدیدات ناشی از وقوع. هفته گذشته یک ائتلاف های مختلف دولت ایالات متحده بدن صادر مشترک مشاوره در کره شمالی سایبر عملیات. (گزارش شده توسط Raphael Satter; ویرایش توسط جاناتان Oatis پل Simao و تام براون)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>