ایالات متحده کارگران جنسی فقیر و سالمند پیدا coronavirus در حمایت از گروه های جامعه

واشنگتن — از لوئیزویل کنتاکی به واشنگتن جوامع محلی در سراسر ایالات متحده در حال بسیج برای دیدار با نیازهای فقرا و سالمندان و دیگران که به ویژه آسیب پذیر در طول شیوع کروناویروس.

در جنوب شرقی واشنگتن یکی از فقیرترین محله های پایتخت ایالات متحده محلی فصل از زندگی ماده در یکشنبه توزیع ضد عفونی کننده دست و لوازم آرایش که در تامین کوتاه مدت هستند.

بدون عدالت هیچ غرور یک گروه فراهم می کند که مسکن و خدمات به کارگران جنسی از رنگ در منطقه DC, تقلا برای پوشش یک جهش سریع در نیازهای مسکن گفت: سازماندهی مدیر Emmelia Lex.

کارگران جنسی که تکیه بر خارج از شهر بازدید کنندگان برای درآمد و اغلب جایی برای خواب هستند بیشتر در معرض خطر در حال حاضر به دلیل گسترده لغو رویدادها و همایش, او گفت:.

“ما در ظرفیت قبل از این ویروس آمار و ما در حال حاضر گرفتن خیلی بیشتر درخواست,” او گفت:. این گروه که به طور معمول فراهم می کند در کوتاه مدت مسکن به 50 نفر در شب و طولانی مدت مسکن برای حدود 18 نفر است به دنبال جذب سرمایه برای تامین مالی کوتاه مدت و اقامت در هتل برای کارگران جنسی.

در سطح جهان نزدیک به 175,000 مردم آلوده شده اند https://graphics.reuters.com/CHINA-HEALTH-MAP/0100B59S39E/index.html و بیش از 6,700 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این کروناویروس جدید به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است که گزارش شده بیش از 3,800 موارد و بیش از 70 مرگ و میر.

وقوع است و قرار دادن یک نور افکن در ترک در ایالات متحده سیستم های جامعه سازمان می گویند. آنها نقطه به کودکان است که وعده های غذایی از شرکت-بسته مدارس و سالمندان و افرادی که در معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت است اما نیاز به کمک و کسانی که به طور کلی عدم دسترسی به مراقبت های پزشکی.

“یکی از 74 سال مورد نیاز خود را از قلب پزشکی در روز دوشنبه اما اتوبوس در حال اجرا نیست بنابراین او را گیر” گفت: ارین Hinson که شروع یک داوطلب وب سایت در لوئیزویل ، “در حال حاضر ما کسی که خود تجویزی و مواد غذایی و او را نگه داشتن در تماس با بیش از سه هفته بعد.”

فقط در سه روز Hinson سایت جذب برخی از 700 نفر مایل به انتخاب کنید تا مواد غذایی یا دارو برای در خطر همسایگان.

مردم از آیداهو فلوریدا و میشیگان رسیده اند به راه اندازی وب سایت خود را, او گفت:.

سابق بهداشت عمومی رسمی جیم هوانگ راه اندازی یک ابتکار مشابه در مریلند که در آن مردم می تواند ارائه دهد و یا درخواست کمک از طریق یک فرم آنلاین.

“در بسیاری از آسیب است که می تواند به افراد و خانواده ها اگر … آنها با تکیه بر منابع شهرستان که تعطیل شده اند,” هوانگ گفت. “مردم می میرند چرا که آنها نمی توانند خود را دریافت دارو و یا اینکه آنها نمی توانند به مواد غذایی است.”

نیویورک Citymeals بر روی چهار چرخ غیر دولتی گروه تحویل 45,000 اضطراری وعده های غذایی به سالمندان در پی وقوع. این گروه تا به حال 200,000 بیشتر مواجه نگردند در این رویداد ارشد مراکز بسته که آنها را در یکشنبه شب.

Lex ترس کارگران جنسی روبرو خواهد شد مشکلات بزرگتر اگر همه گیر بدتر آن را به عنوان در ایتالیا با محدود تخت بیمارستان و هواکش.

“افرادی که به طور معمول سقوط از طریق ترک آنهایی که پشت سر گذاشت در اینجا,” او گفت:. “هنگامی که پزشکان در حال انتخاب است که زندگی می کند و کسی که می میرد 50 ساله ترانس زن با HIV در حال رفتن به اولین کسی باشید که آنها را اولویت بندی کنید.” (گزارش شده توسط Andrea Shalal در واشنگتن; گزارش های اضافی توسط ماریا Caspani در نیویورک; ویرایش توسط لورن تارا LaCapra و اعطای McCool)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de