آمریکا سیلی تحریم ها در نیکاراگوئه فرمانده ارتش وزیر دارایی

واشنگتن — ایالات متحده در روز جمعه به دنبال فشار بیشتر بر رئیس جمهور نیکاراگوئه دانیل اورتگا اعمال دور دیگری از تحریم ها این بار با هدف قرار دادن این کشور در, فرمانده ارتش و وزیر دارایی.

در بیانیه وزارت خزانه داری ایالات متحده گفته اند که تحریم های تحمیل شده بر Julio Cesar Aviles, نیکاراگوئه ارتش فرمانده و ایوان آدولفو Acosta آن مالی و اعتباری وزیر.

“اورتگا رژیم صهیونیستی در ادامه نقض حقوق اساسی بشر آشکار فساد و خشونت گسترده علیه نیکاراگوئه مردم غیر قابل قبول” وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت:.

روز جمعه تشکیل هر گونه دارایی های ایالات متحده برگزار شده توسط مقامات و به طور کلی آمریکایی ها را بارها از برخورد با آنها.

مقامات ایالات متحده قبلا هدفمند ارتگا را چپ دولت به عنوان برگ برنده دولت به دنبال افزایش فشار در میان تظاهرات ضد دولتی در برابر آنچه منتقدان گفته اند که اورتگا را به طور فزاینده ای استبدادی به سبک حکومت.

در ماه مارس در واشنگتن تحریم نیکاراگوئه ملی پلیس را به اتهام نقض حقوق بشر. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحریم های تحمیل شده بر اورتگا را به عنوان به خوبی به عنوان سه نفر دیگر از مقامات نیکاراگوئه, در میان دیگران.

“ایالات متحده همچنان به اعمال فشار به ارتگا رژیم تا آن را متوقف روند سرکوب نیکاراگوئه مردم و احترام به حقوق بشر و آزادی های اساسی و اجازه می دهد تا شرایط برای انتخابات آزاد و عادلانه و احیای دموکراسی در نیکاراگوئه” وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در بیانیه ای جداگانه در روز جمعه. (گزارش شده توسط سوزان Heavey و دافنه Psaledakis; ویرایش توسط Chizu Nomiyama, Andrea Ricci و کریس ریس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im