حکم دیوان عالی rebuffs پیشنهاد برای توقف آیداهو فراجنسیتی اهل بیت عمل جراحی

نیویورک — دیوان عالی ایالات متحده روز پنجشنبه اجازه نما, زندان, زندانی در آیداهو به جلو بروید با شرایطی عمل جراحی رد دولت پیشنهاد به آن را در خود نگه دارد.

تصمیم قضات به این معنی است که عمل جراحی برای اهل بیت, Adree Edmo است که برنامه ریزی شده برای ماه جولای باقی خواهد ماند در تقویم در حالی که آنها در نظر بگیرید که آیا به شنیدن ایالت آیداهو درخواست تجدید نظر در این مورد است.

مختصری حکم دادگاه اشاره کرد که دو نفر از نه نفر از قضات محافظه کاران کلارنس توماس و ساموئل Alito می خواهم که مسلم دولت است که درخواست عمل جراحی قرار داده می شود در خود نگه دارد.

Edmo, 32, است, خدمت, یک جمله برای 2011 تجاوز جنسی از 15 سال. Edmo است که برنامه ریزی شده بود از زندان آزاد شد در سال آینده.

سان فرانسیسکو-بر اساس 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر پیدا کرده بود که مقامات زندان را تکذیب کرد Edmo دسترسی به عمل جراحی “با وجود آگاهی کامل از Edmo مداوم و شدید رنج می برند و نیازهای پزشکی” در تخلف از قانون اساسی ایالات متحده هشتم قانون ممنوعیت بی رحمانه و غیر معمول است.

آیداهو گفت: دیوان عالی کشور که 9th مدار موفق به در نظر گرفتن نظرات حرفه ای از زندان روانپزشک و دیگر مقامات که Edmo شد بهترین خدمت توسط یک محافظه کار رژیم درمانی به جای شرایطی عمل جراحی است.

Edmo تشخیص داده شده بود با جنس بیقراری که انجمن روانپزشکی آمریکا تعریف می کند که “از نظر بالینی قابل توجهی پریشانی” با توجه به درگیری بین یک فرد هویت جنسیتی و جنسی خود اختصاص داده در هنگام تولد.

مقامات زندان ارائه Edmo با هورمون درمانی. اما Edmo ادامه داد: به تجربه بیقراری در درجه اول به دلیل دستگاه تناسلی مردان با توجه به مدارک دادگاه. دو بار در سال 2015 و سال 2016 Edmo اقدام به خود عقیم کردن به منظور از بین بردن تستوسترون از بدن, مقالات دادگاه گفت.

یک قاضی فدرال در سال 2018 دستور دولت برای ارائه این عمل جراحی به Edmo یک حاکم 9th مدار را تایید کرد.

(گزارش شده توسط اندرو چانگ در نیویورک; گزارش های اضافی توسط لارنس هرلی در واشنگتن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de