آمریکا و طالبان ملاقات به بحث در مورد آزادی زندانیان اختلاف – سخنگوی طالبان

واشنگتن — رئیس ایالات متحده آمریکا و مذاکره کننده این فرمانده ارشد ایالات متحده در افغانستان برگزار شد مذاکرات در روز دوشنبه با طالبان در دوحه در آزادی زندانیان اختلاف است که به کمک غرفه آمریکا صلح-تلاش یک سخنگوی طالبان گفت.

بحث برگزار شد با وجود این جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس به دنبال برخی از جنبش در زندان منتشر شده با کابل آزادی برخی از 300 شورشی بازداشت شدگان و طالبان با انتشار اولین دسته از دولت های زندانیان است.

اختلاف بیش از اندازه و سرعت انتشار, افزایش طالبان خشونت و مسائل دیگر را متوقف رهبری ایالات متحده تلاش برای پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ و دهه جنگ در افغانستان است.

سهیل شاهین سخنگوی دفتر طالبان در دوحه گفت: در توییتر که نماینده خاص زلمای خلیل زاد و ارتش ایالات متحده به طور کلی Scott Miller ملاقات با ملا عبدل غنی برادر یک co-founder از شورشیان جنبش و رئیس آن مذاکره.

دو طرف در مورد “اجرای کامل” از Feb. 29 متحده آمریکا-طالبان معامله به صورت یک مرحله ای آمریکا خروج نیروهای نظامی “و همچنین تاخیر در آزادی زندانیان” شاهین گفت.

او اضافه کرد که “نقض قرارداد و دیگر مسائل و راه خود را از راه حل نیز مورد بحث قرار گرفت.”

شاهین نداد. طالبان هفته گذشته متهم ایالات متحده از نقض توافق توسط حمایت از روند عملیات امنیتی در برخی از نقاط کشور و هشدار داد که چنین حمایتی می تواند به خطر اندازد Feb. 29 مقابله.

این دومین بار میلر فرمانده آمریکا-رهبری بین المللی نیروی ملاقات طالبان پس از جمعه.

وزارت امور خارجه تا به حال هیچ اظهار نظر فوری. اوایل روز دوشنبه را اعلام کرد که خلیل زاد بود برای دیدار با مقامات طالبان “به بحث در مورد چالش های موجود در اجرای متحده آمریکا-طالبان توافق است.”

فوریه. 29 مقابله به نام برای آزادی تا 5000 طالبان بازداشت شدگان و تا 1000 دولت زندانیان به عنوان مقدمه ای برای یک مارس 10 باز از مذاکرات صلح بین طالبان و افغانستان از جمله مقامات از کابل.

طالبان با این حال خواستار آزادی تمام از 5000 تن از بازداشت شدگان قبل از آنها حضور در مذاکرات تقاضا را رد کرد و با رئیس جمهور اشرف غنی که حکومت بود و نه یک حزب به مقابله. غنی دستور مرحله به مرحله انتشار 1500 زندانیان طالبان از آنها برخی از 300 شده اند آزاد از چهارشنبه.

روز یکشنبه شورشیان اعلام کرد که آنها تبدیل 20 دولت زندانیان به کمیته بین المللی صلیب سرخ در افغانستان. رئیس صلیب سرخ را در افغانستان تایید انتشار در توییتر. (گزارش شده توسط جاناتان Landay; ویرایش توسط جاناتان Oatis و تام براون)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im