ایالات متحده نوجوان Vassilev نشانه های جدید مقابله با استون ویلا

ایندیانا Vassilev یک جوان 19 ساله ساوانا, Ga., مادری, امضا قرارداد دو ساله تمدید شنبه با استون ویلا (لیگ برتر انگلیس.

برخورد با روابط رو به جلو به بیرمنگام, انگلستان, تیم از طریق ژوئن 2022.

Vassilev که به طور منظم پخش برای استون ویلا زیر 23 تیم دیده می شود با تیم اول این فصل است. او عرضه در برابر فولام در جام حذفی در ماه ژانویه در Carabao جام حذفی برابر لستر سیتی پس از آن در لیگ برتر بازی برابر برایتون و هاو آلبیون و در برابر واتفورد.

استون ویلا اعلام کرد تمدید قرارداد در توییتر با Vassilev گفت: در فیلم “این واقعا یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. سال گذشته آنها از من حمایت زیادی است. … پس از من شکسته اند به اولین تیم من دریافت کرده اند و بسیاری از پشتیبانی از همه کارکنان و بازیکنان گنجانده شده است.

“من واقعا خوشحالم که امضا شده را برای دو سال دیگر. فقط نگه داشتن کار سخت و امیدوارم آینده برگزار خواهد شد چیزهای بزرگ است.”

Vassilev محصول آمریکا جوانان تیم ملی, سیستم پس از بازی برای این کشور در زیر 17 زیر 18 و زیر 20 سطح است. او با حضور IMG آکادمی در برادنتون فلوریدا.

چرا که او در عین حال به نظر می رسد برای تیمش در یک بازی رقابتی (و یا حتی دوستانه) او باقی مانده است واجد شرایط برای نمایندگی بلغارستان که در آن پدر و مادر خود متولد شدند. او مودبانه کاهش یافته و شانس پیوستن بلغارستان جوانان تیم ملی بلغارستان تیم ملی مردان مدیر Georgi Dermendzhiev گفت: در ماه ژانویه است.

در مورد غیر معمول برای اولین بار نام Vassilev گفت: استون ویلا کانال تلویزیون در ماه فوریه “من نام بعد از ایندیانا جونز. مادر و پدرم آمد از بلغارستان به طوری که آنها واقعا نمی دانم که بیان شد در ایالات متحده …

“من دیده ام تمام فیلم های (پدر و مادرم) بودند طرفداران بزرگ.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im