UFC سفید به عنوان اخاذی قربانی در طرح دعوی در دادگاه

UFC رئیس دانا سفید نامگذاری شد به عنوان قربانی 2015 اخاذی در مورد طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط انسان محکوم به جرم و با توجه به گزارش های متعدد شنبه.

این طرح دعوی در دادگاه واصل اواخر جمعه در شهرستان کلارک (نوادا) دادگاه منطقه آورده شد توسط لاس وگاس ساکن ارنستو جاشوا راموس که التماس گناه در 2015 به تلاش برای گرفتن $200,000 در ازای یک نوار کاست گفته نشان سفید. راموس صرف 366 روز در زندان فدرال پس از اعتقاد خود را.

در بیانیه ای در روز شنبه, سفید رد ادعا از کت و شلوار که همچنین به نام UFC پدر و مادر شرکت Zuffa.

“من فقط متوجه شدم که یک گاو— طرح دعوی در دادگاه علیه من دیروز کردند.” “این مرد رفت و به زندان فدرال در تلاش برای گرفتن من بیش از پنج سال پیش. اکنون او به استخدام یک وکیل است که در یک جنایت کار محکوم و او در تلاش برای گرفتن من دوباره برای 10 میلیون دلار. او هیچ پولی از من در زمان گذشته و او نمی گرفتن هر گونه پول از من در این زمان. من مشتاقانه منتظر به دادگاه رد این سرعت به طوری که من می توانم خلاص شدن از شر این scumbags برای همیشه.”

پس از یک تهوع منظور نگهداری سفید نام و نام خانوادگی و حرف اول از ظاهر شدن بر روی اسناد و مدارک در اخاذی مورد راموس انتظار می رود به پرداخت برای حفظ سفید نام از رفتن پس از این مورد با توجه به طرح دعوی در دادگاه. کت و شلوار سفید ادعا می کند که با استفاده از “fradulent سرکوبگر” اقدامات “تشویق راموس به اعتراف به گناه” در سال 2015 سپس reneged در یک معامله به پرداخت راموس 450.000 دلار در عدم افشای توافق در مارس 2016.

با توجه به کت و شلوار, راموس’ زندگی در دختر — یک رقصنده در یک باشگاه نوار در لاس وگاس — فیلم برداری خودش و سفید, سکس سفید بدون دانش در یک اتاق هتل در برزیل در ماه اکتبر سال 2014.

راموس دستگیر شده بود توسط ماموران اف بی آی در ماه ژانویه 2015 و دولت گفت: آن را تا به حال نشان دادن یک تبادل پول بین سفید و راموس.

راموس اقدام به برداشت خود گناه در ماه ژوئن سال 2016 بود اما درخواست او رد شده است. او در مورد نیاز به نوبه خود بیش از هر نسخه از ویدئو قبل از اینکه محکوم شد.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im