یوگا انتظار دارد که حدود نیمی از سالمندان واجد شرایط برای بازگشت طریق NCAA را چشم پوشی

یوگا ورزشی مدیر گرگ McGarity خواسته شده بود برای روشن شدن این مسئله پس از ویسکانسین چهارشنبه اعلام کرد که آن را نمی خواهد به دنبال چشم پوشی برای سالمندان خود را که تا به حال خود را نهایی فصل برش کوتاه از coronavirus بیماری همه گیر.

ما خوش آمدید هر گونه سالمندان به بازگشت اگر آنها تمایل” McGarity گفت: در یک ایمیل. او دنبال کرد تا با یک تماس تلفنی.

“ما در حال حاضر گفت: سالمندان ما خواهند آمد اگر آنها می خواهند او گفت:” با یک اشاره از بی اعتقادی در صدای او. “که تغییر نکرده.”

ماه گذشته NCAA Division I شورای تصویب یک پیشنهاد به گسترش واجد شرایط برای ورزشکاران در فصل بهار ورزش که خسته واجد شرایط بودن خود را در سال 2020 است. برای انجام این کار, بورس تحصیلی محدودیت برای 2020-21 سال تحصیلی را باید آرام است. NCAA سمت چپ آن را به موسسات فرد برای تصمیم گیری که آیا برای اعطای کمتر یا برابر کمک های مالی در مقایسه با آنچه که آنها دریافت این سال است.

نمی با استفاده از است که معافیت ظاهرا در حال تبدیل شدن به یک چیزی که در ده بزرگ و جاهای دیگر. ESPN گزارش داد که آیووا در میان سایر مدارس نیز با توجه به حرکت می کند.

اما گرجستان نیست batted یک پلک بر اجازه دادن به سالمندان خود را یک سال دیگر از واجد شرایط بودن.

“دانشجو-ورزشکاران بالای زنجیره غذایی برای ما” McGarity گفت. “که فقط فلسفه ما است. آنها مراقبت کنید از اول.”

اکثر یوگا سالمندان با استفاده از چشم پوشی اما شاید نه به عنوان بسیاری از شما ممکن است فکر می کنم.

McGarity گفت: گرجستان به حال در مجموع 37 بهار, ورزش سالمندان است. از کسانی که 19 نشان داده اند آنها را به بازگشت به طرح سال آینده. دیگر 18 باید مطلع یوگا یا آنها در حال آمدن به عقب و یا به احتمال زیاد به بازگشت.

اگر آنها بازگشت خود کمک هزینه تحصیلی تمدید شد برای دیگر سال کامل تحصیلی در همان مقدار یا درصدی به عنوان آنها در حال حاضر وجود دارد. McGarity می گوید: بورسیه هزینه خواهد شد در مورد $150,000 برای یوگا دو و میدانی. نیست که عامل در هزینه های دیگر مانند اسکان آموزش جدول و سایر قدرت پردازش. McGarity برآورد هزینه ها در شاید 250.000 دلار در کل.

ده بزرگ و برخی دیگر از کنفرانس های حوزه ورزش بیشتر از گرجستان و بقیه SEC از جمله چوگان سرپهن, قایقرانی, مردان, والیبال, والیبال ساحلی و مردان و زنان آب چوگان.

برای گرجستان, NCAA را چشم پوشی امر به هشت ورزشی: مردان و زنان گلف مردان و زنان تنیس مردان و زنان و میدانی زنان سافت بال و بیس بال.

تنها تنیس زنان (هشت کمک هزینه تحصیلی) زنان گلف (شش) و سافتبال (12) در نظر گرفته “سر شمارش ورزشی” که در آن پر هزینه تحصیلی تعلق می گیرد یکی در هر فرد. دیگران طبقه بندی شده به عنوان “معادل ورزشی” که در آن درصد از کمک هزینه تحصیلی توزیع شده در میان تعدادی از ورزشکاران. که 4.5 برای مردان گلف و تنیس 12.6 برای مردان و زنان و میدانی و 11.7 برای بیس بال.

بیس بال است دشوار است به کشف کردن که چرا جوانان واجد شرایط به صورت عمده-لیگ پیش نویس است. که بیشتر به دلیل پیش نویس شده است به کاهش پنج دور در این سال به جای 40. آن دسته از نوجوانان و سالمندان که انتخاب شده خواهد بود قادر به ثبت نام برای بیش از $20,000 است که ممکن است یک بازگشت برای یک سال دیگر از مدرسه بیشتر فریبنده است.

تنها با سالمندان معاف از 2021 بورس تعداد که ایجاد می کند کاملا یک سردرد برای مربیان سر گیری کمک های وعده به جوانان و دانشجویان سال اول ورودی بیش از حد.

“هیچ چیز خاصی است هنوز” گرجستان مربی اسکات Stricklin گفت. “پیش نویس است و هنوز هم در مخلوط برای همه آنها. این فقط خیلی زود به می دانم که چه اتفاقی خواهد افتاد.”

گرجستان دارای حداقل دو juniors که در نظر گرفته اوایل دور انتخاب در کوزه امرسون هنکاک و کول فروردین. ستاره shortstop کم چوپان ارشد ممکن است یک انتخاب دشوار را.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im