یوگا, فوتبال, کارمند بهبود از COVID-19

جرمی Klawsky که Bulldogs’ تصویری هماهنگ کننده در فوتبال منتشر شد از ناحیهای در شمال غربی آتن بیمارستان منطقه ای در روز پنج شنبه. بیمارستان منتشر شد تصویری از Klawsky بودن چرخ پایین راهرو به شادی و سرور عمومی از پرسنل بیمارستان در لباس پوشیدن محافظ خود ،

“مطلب: تیم های بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus

 

گرجستان مربی کربی, هوشمند, مدیر ورزشی گرگ McGarity و یوگا پزشکی ورزشی کارگردان Ron Courson در میان کسانی که تشویق در Klawsky خروج.

Klawsky, 32, شاخه های تصویری از Bulldogs’ شیوه ها و بازی ها. بومی کشت و زرع Fla., او شده است در گرجستان کارکنان پس از سال 2018 است.

در حالی که شناسایی Klawsky در UGA تایید مارس 18 که یک عضو از فوتبال حمایت کارکنان تشخیص داده شد با این ویروس است که در سراسر جهان همه گیر.

در روز پنج شنبه McGarity تایید کرد که فرد Klawsky و گفت که هیچ کس دیگری در یوگا دو و میدانی شناخته شده است به زده با بیماری است.

یک ناحیهای در شمال غربی بیمارستان گفت: Klawsky بستری شد شش هفته پیش در بیماری جدی است. آنها گفتند که او یکی از اولین COVID-19 بیمارانی که نیاز به انتوبه و خود را بازیابی شد “شگفت انگیز است.”

McGarity بیشتر کاهش یافته است, نظر مراجعه کننده به تمام سوالات به Courson.

“جرمی Klawsky, UGAA فوتبال تصویری هماهنگ کننده مرخص شد بعد از ظهر امروز از ناحیهای در شمال غربی آتن مرکز پزشکی منطقه ای که در آن او در بیمارستان بستری شده است در شش هفته گذشته با COVID 19,” Courson در بیانیه ای گفت.

“ناحیهای کارکنان سازمان ‘قهرمان’ پیاده روی’ که در آن عضو از کارکنان بیمارستان از پزشکان و پرستاران و درمانگران مدیران و دیگر کارکنان پشتیبانی صف راهرو بیمارستان به او پیشنهاد خداحافظی و تبریک خود را بازیابی. UGAA کارکنان اجازه داده شد برای شرکت در این دست مراسم با انتظار خارج از بیمارستان برای مشاهده جرمی و خانواده خود را به عنوان او خارج شد که نشان از پشتیبانی از او را به عنوان به خوبی به عنوان بسیاری از بهداشت و درمان کارگران شرکت کننده در مراقبت از خود. جرمی ادامه خواهد داد برای دریافت درمان به عنوان بهبود او. UGAA بسیار سپاسگزار از برجسته مراقبت های پزشکی و حمایت از او در طول بستری شدن در بیمارستان.”

بیشتر AJC پوشش از شیوع کروناویروس

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im