یوگا گلف باز اسپنسر Ralston copes با از دست شانس را به بازی در RBC میراث

یکی از شرکای بازی از آلاباما گفت: او فقط می خواهم بدست یک ایمیل از مربی خود گفت: هفته آینده معطل دیگر دعوتی در دریاچه Oconee احتمالا رفتن به لغو شده است. در حالی که کمی بعد در حالی که هنوز بازی خود را دور آنها شنیده ام که بازیکنان قهرمانی بود که در حال انجام در Ponte Vedra, Fla., بدون هواداران حاضر شد و احتمالا رفتن به تعطیل کردن بیش از حد. در آن زمان آنها به اتمام دور خود تقریبا هر مداوم ورزش در جهان متوقف شده بود.

اما آن را تا سه شنبه این هفته که Ralston کردم دل و روده-پانچ او امیدوار بود نمی آمد. PGA Tour که در حال حاضر به لغو آن چهار بعدی رویدادهای اعلام شد که در آن کشیدن پلاگین بر روی چهار ،

که شامل RBC میراث در هیلتون رئیس S. C.

که به معنای Ralston اولین شات در بازی در یک PGA رویداد با باد رفته. اینکه آیا یا نه آن ضربات به عقب خود راه, او نمی خواهد می دانم در حالی که برای.

“هنگامی که آنها لغو بازیکنان قهرمانی و چهار رویدادهای پس از آن من شروع به فکر کردن در مورد آن گفت:” Ralston که می خواهم به دست آورده معافیت به میراث برد بازیکنان تازه کار در تابستان گذشته. “این رویداد برای اولین بار به عقب بود و میراث. من فکر کردم هنوز هم وجود دارد امید است.”

Ralston آموخته از طریق توییتر این بود که نمی شود. که در آن نقطه او بود که همه را شگفت زده کرد.

اما نا امید ؟ بله بسیار.

“من به پدرم در گوشی بعد از من تو را دیدم این خبر گفت:” Ralston, صحبت کردن با تلفن از خانه اش در گینسویل. “همانطور که ما شروع به دیدن چیزهایی نوع مارپیچی پایین و حوادث گرفتن لغو شد من کمتر می شد امیدوار بود ایفا کرده است. اما منظور من این تصمیم درست است. شما می کردم برای نگه داشتن افراد سالم و اقدامات احتیاطی لازم را از طریق این زمان که ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

Ralston یکی از ده ها تن از ورزشکاران یوگا و هزاران نفر از ورزشکاران دانشگاهی در سراسر کشور است که تا به حال رویاهای نقش برآب به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. او یک ارشد و کاپیتان Bulldogs’ در سراسر کشور مشهور تیم. او یک تیم همه-SEC بازیکن است که واجد شرایط برای هر دوره از مسابقات گرجستان, بازی های برگزار شده است چهار سال گذشته است.

در حال حاضر Ralston است فقط یکی دیگر از یوگا دانشجویی پیدا کردن خود را در خانه گیر کرده در تلاش برای نگه دارید تا با او کلاس های آنلاین و نمی دانستند چه آینده نگه می دارد.

مردان گلف مانند دیگر گپ ورزشی شده است تعطیل برای بقیه فصل. The Bulldogs انجام رتبه بندی ملی از شماره 21 با آمدن به این هفته. که تا حدودی پایین برای معتبر برنامه که موفق به کسب دو قهرمانی ملی و 26 ثانیه عنوان.

اما این تیم امیدوار ساخت یک اجرای دوباره در این فصل است. که نمی تواند اتفاق می افتد در حال حاضر.

“من برداشت یک باشگاه از من پشت کردم از دوثن آخرین شب جمعه” Ralston گفت. “من فقط نوع مصرف این هفته از آنجا که ما می خواهم مشغول سفر به پورتو ریکو و لاس وگاس و سپس چهار روز س-مدرسه هفته گذشته است. بنابراین من تصمیم به فقط نوع در خانه بمانند و حق احتیاطی امید همه چیز را به نوبه خود در اطراف مدتی به زودی.”

Ralston آینده مانند بسیاری از سالمندان در بهار ورزش است و حتی بیشتر نامشخص تر از بسیاری از ورزشکاران. NCAA است مقدماتی تصویب یک سال دیگر از واجد شرایط بودن برای سالمندان که از دست نهایی خود را در فصل. اما Ralston برنامه ریزی شده بود به نوبه خود نرم افزار به عنوان به زودی به عنوان او در کالج فصل به پایان رسید.

در حال حاضر او هنوز مطمئن شوید که چه چیزی او را به انجام است. یک سال دیگر از کالج جذاب برای Ralston خواهد شد که هنوز سه دوره را برای تکمیل مدرک خود را مورد نیاز پس از بهار ترم به پایان می رسد.

اما پس از آن بازی گلف حرفه ای است که رویای خود را مانند بسیاری در ورزش است.

“این چیزی است که من نیاز به صحبت کردن با مربی (کریس) Haack و پدر و مادر من در مورد” Ralston گفت. “من می دانم که زمانی که من شروع به تمرین در هفته آینده یا هر زمان که از آن, من فقط رفتن به رویکرد روان که” هی, من تبدیل حرفه ای و باید به طور جدی و تمرکز است.’ اما من نمی دانم آنچه من انجام نشده است. … که تنها رویکرد روان من را تا زمانی که جزئیات بیشتر در آمد.”

قابل توجه PGA کانادا تور مقدماتی Ralston شد رقابت در هفته گذشته تصمیم به ادامه. به این نتیجه رسیدند جمعه. او به پایان رسید 30th, که به ارمغان می آورد با آن “وضعیت مشروط” در کانادا تور.

واقعا قابل توجه فصل Ralston داستان است و آنچه که او را به واجد شرایط برای نقطه در RBC میراث. Ralston شات 63 در دور نهایی بازیکنان تازه کار, برای از بین بردن عظیم 11-سکته مغزی کسری در آخرین روز و برنده شدن در این مسابقات و معافیت است که با آن آمد.

Ralston آغاز دور نهایی در برکلی سالن باشگاه در Bluffton, S. C., “بازی مناسب و معقول” در 9-تحت همتراز اما فکر او تا به حال هیچ امید واقعی برنده شدن در مسابقات.

“ما فقط از نوع رفت و در آنجا با انتظارات” Ralston گفت: از او و caddie پسر عموی سیمز گریفیث. “من احساس می کنم بازی خوبی را; من فقط نیاز به قرار دادن آن همه با هم. من رفتم و birdied سوراخ اول و فقط احساس خوبی در مورد چگونه من آن را هدف قرار دادن. من تا به حال برخی از putts رها کردن اولیه و فقط نوع در زمان حرکت و با آن رفت.”

Ralston بود و در واقع نشستن در 10-تحت-par آینده به فینال سوراخ. او bogeyed امضا کارت خود را و پس از آن بازنشسته به محل باشگاه وانجمن به چنگ زدن نیش برای ناهار.

“من آنجا نشسته و قوانین رسمی بر می آید و می گوید:” شما ممکن است بخواهید برای رفتن آمار برخی از توپ; شما در مورد به گره خورده برای رهبری’ ” Ralston به یاد می آورد با خنده.

قبل از او حتی می تواند گرم شدن co-leader سه putted آخرین سوراخ و Ralston برنده اعلام شد. پس از توزیع Ralston برنده جایزه مدیر مسابقات استیو Wilmot گفت: “شما ببینید در ماه آوریل است.”

که در ماه ژوئیه گذشته. از آن پس Ralston اتحاد عمل با چشم انداز است که او می تواند teeing آن را با PGA حرفه ای در معروف بندرگاه شهر گلف لینک مارس 16-19. هر چند او در بسیاری از مسابقات بزرگ به عنوان یک کاربر و دانشجویی الکترونیک, او هرگز بدست برای رفتن پا به پا با جوانب مثبت.

در حال حاضر Ralston در واقع ممکن است یک نرم افزار قبل از او می شود که فرصت.

“من واقعا نمی دانم او گفت:” از اینکه دعوت خواهد بود تمدید در تاریخ بعد اگر این مسابقات است دوباره برنامه ریزی شده است. “در واقع من را به صحبت نکرده کسی در مورد آن نشده است. من فقط امید همه چیز را به نوبه خود در اطراف به زودی.”

بزرگتر تصمیم در حال حاضر این است که آیا به نوبه خود نرم افزار در حال حاضر و یا قبول یک سال دیگر از کالج و قدرت پردازش است که با باقی مانده عالی رتبه ،

“این چیزی است که تا حدودی آرامش را از طریق تمام این مربی Haack شده است با من از طریق این همه” Ralston گفت. “او دیده من بازی به صورت سال و نوع می داند که بازی من و آنچه که من قصد دارم از طریق. او به من کمک کند بهترین تصمیم برای من و نه فقط آنچه که بهترین برای برنامه است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>