یوگا انتقال رادنی Howard مرتکب به Georgia Tech

Georgia Tech دارای یک پست بازیکن به جا به آن پازل است. گرجستان رادنی هوارد که وارد انتقال پورتال جمعه پس از اول فصل به تکنولوژی مربی جاش Pastner تعهد خود را دوشنبه, Howard گفت: AJC شنبه شب.

“من فقط فکر کردم من می خواهم یک جا” هوارد گفت. “در بسیاری از بچه های خوب بازگشت و من فکر می کنم من می تواند قطعه گم شده. که چه Georgia Tech فکر می کند بیش از حد.”

هوارد از Alpharetta شد گیرنده های سنگین استخدام فشار از تکنولوژی پس از او فرستاده شده نام خود را به انتقال پایگاه داده. Tech شده بود یکی از دو فینالیست زمانی که او تصمیم گرفت گرجستان در ماه مه گذشته بیرون آمدن از اوایل کالج بالا در گرین ویل S. C. Pastner تا به حال یک نیاز مبرم برای کمک در این پست پس از مرکز جیمز بانک ها به پایان رسید ارشد خود را نجومی و رو به جلو اوان کول تصمیم به انتقال. که در سمت چپ موسی رایت به عنوان تنها بازگشت مرد بزرگ پیوست, توسط ورودی اول صبا Gigiberia و اردن Meka.

“همچنین: Tech اهداف دوک انتقال الکس اوکانل

پس از رفتن به پورتال Howard صحبت به Pastner چندین بار و توسط یکشنبه شنیده بود آنچه که او نیاز به شنیدن. پس از خواب بر روی آن و صحبت با خانواده او اطلاع Pastner صبح روز دوشنبه از تصمیم خود هوارد گفت.

“آنها می خواهند مرا به نخبگان موتور” هوارد گفت: از فناوری زمین. “آنها به من گفت که چگونه آنها می توانند کمک به من مطبوع است. آنها می خواهند مرا به حاشیه اجرای بسیاری. آنها می خواهند به حداکثر پتانسیل من.”

هوارد که در سده بالا قبل از انتقال خود را نهایی فصل بازی در 24 یوگا را در 32 بازی فصل گذشته به طور متوسط 7.3 دقیقه در هر بازی. او به طور متوسط 1.3 امتیاز و 1.5 ریباند در هر بازی. هوارد به همچنان به توسعه – او فقط سه سال از سازماندهی بسکتبال قبل از دانشگاه – اما او به اندازه (6-پا-11 و 245 پوند) دست خوب می تواند حرکت کند و پای خود را به خوبی.

در فن آوری, او را قادر به کار با کت زرد دستیار مربی اریک Reveno که کمک قالب بن Lammers به ACC بازیکن دفاعی سال دوم تمام تیم-ACC انتخاب کنید به عنوان یک کاربر و جیمز بانک ها به یک دو بار انتخاب به ACC همه-دفاعی تیم است. هوارد گفت: او تشبیه وضعیت خود را به بانک ها نیز نیست مهم تجربه بازی قبل از او بازی صرفهجویی در تگزاس برای دو فصل و پس از آن به پایان رسید کار خود را در تکنولوژی به عنوان یک نویسنده و انتگرال بازیکن.

“من احساس می کنم واقعا هیجان زده” هوارد گفت. “آن را برای رفتن به خانه من برای سه سال آینده در حال حاضر.”

هاوارد در ادامه جریان آتلانتا-منطقه بازیکنان که Pastner استخدام کرده است به فناوری به عنوان نقل و انتقالات پس از امضای قرارداد در جای دیگر از دبیرستان های زیر Shembari فیلیپس (تنسی), بانک اردن Usher (USC) و بابا پرهام (VMI). با دو بورس تحصیلی اسلات در دسترس این امکان وجود دارد ممکن است بیشتر. (دوک گارد و میلتون بالا گراد الکس اوکانل در انتقال پورتال به نظر می رسد یک احتمال است.)

هوارد به حال مدارس دیگر علاقه مند – سینسیناتی و کالج چارلستون دو – اما او آماده بود تا تصمیم خود را. قادر به جذب بازدیدکننده داشته است با توجه به NCAA را به تعلیق در فرد استخدام در پاسخ به گسترش COVID-19 عامل بود.

“من (باید گزینه های دیگر) اما با این ویروس چیزی که من فقط نمی دانم” هوارد گفت. “من احساس می کنم آن را در بهترین من علاقه ای به ماندن در خانه.”

هوارد گفت: او را کامل ترم بهار در UGA – او در خانه است در الفرتا به عنوان دانشگاه را تکمیل ترم در یک آنلاین-آموزش فرمت و می توانید ثبت نام در فن آوری در تابستان.

با انتقال Howard می پیوندد یک دایره کوچک از ورزشکاران منتقل شده اند که بین تکنولوژی و گرجستان مهمترین جان Dewberry که بازی کارفرمایی در یوگا قبل از انتقال و پیشرو کت برای برنده بیش از Bulldogs در 1984-85.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>