یوگا انتقال رادنی Howard علاقه Georgia Tech

Georgia Tech مربی جاش Pastner جستجو برای یک مرد بزرگ ممکن است در نهایت با یک نام آشنا. گرجستان رادنی هوارد که برداشت Bulldogs بیش زرد کت گذشته ممکن است بیرون آمدن از مدرسه بالا نشان داده شده است که علاقه شدیدی از Pastner پس از رفتن در انتقال پورتال در روز جمعه.

“من به صحبت مربی Pastner هر روز از من شده در پورتال” هوارد گفت: AJC یکشنبه شب.

این کت ها به طور خاص نیاز به یک پست بازیکن با مرکز جیمز بانک خود را تکمیل تکنولوژی حرفه ای این گذشته های نجومی و رو به جلو اوان کول تصمیم گیری برای انتقال به خارج است. فناوری رو به جلو موسی رایت بازگشت و مردان صبا Gigiberia و اردن Meka پس از رسیدن به عنوان اول. Pastner سه باز بورسیه.

هوارد از Alpharetta, بازی های برگزار شده در 24 Bulldogs’ 32 بازی به طور متوسط 7.3 دقیقه در هر بازی. او به طور متوسط 1.3 امتیاز و 1.5 ریباند در هر بازی. هوارد که 6 پا-11 و 245 پوند نیز به طور متوسط 11.7 دقیقه در هر بلوک یک رای مشابه به بانک های این فصل است.

“من نیاز به یک وضعیت بهتر برای من و آینده من” هوارد گفت.

هوارد گفت که او شنیده است از حدود 15-20 مدارس. علاوه بر تکنولوژی سینسیناتی و کالج چارلستون دو است که او در تماس با شده است. او گفت که او به صحبت کردن با لویی در روزهای آینده.

هر کجا که هوارد می رود, او سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است. باید NCAA پیش بروید و تصویب یک قانون اجازه همه من بخش ورزشکاران برای انتقال یک بار بدون نیاز به نشستن در یک سال به عنوان انتظار می رود, Howard خواهد بود واجد شرایط بلافاصله. شد او به زمین در تکنولوژی او را به پیوستن به این گروه کوچک از ورزشکاران منتقل شده اند که از یک طرف گرم Tech-گرجستان رقابت به دیگر.

فناوری Howard علاقه. به نام او دستیار مربی اریک Reveno مسئول فن آوری ارسال بازیکنان “یکی از بهترین بزرگ مرد مربیان در کشور است.” او آشنایی با تکنولوژی دیگری است به علاوه. او همچنین دوست دارد سطح مشارکت خود را برای پست بازیکنان در جرم.

“آنها یک طرح بسیار خوب است برای من اگر من تصمیم به رفتن” او گفت:. “آنها احساس آنها می تواند کمک به بهبود من بازی در بسیاری از مناطق است.”

هوارد طول می کشد تشویق از راه که تکنولوژی مربیان توسعه بانک ها منتقل شده از تگزاس پس از بازی محدود دقیقه وجود دارد برای دو فصل. همچنین مانند بانک ها, Howard بازی نکرده اند قابل توجه سازمان یافته بسکتبال قبل از دانشگاه.

“من احساس می کنم مثل من و جیمز, من نمی خواهد می گویند ما همان بازیکن اما همان مرحله توسعه” او گفت:.

در دانشگاه, بانک ها رفت و از بازی در مجموع 95 دقیقه به عنوان یک دانشجوی سال دوم به صورت تگزاس شروع برای کت به طور متوسط 30 دقیقه و دو بار کسب درآمد یک نقطه بر روی ACC همه-دفاعی تیم است.

هوارد فرایند جستجو است که مانع از قطع پردیس بازدید و حضوری استخدام با توجه به نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19. که می تواند به تکنولوژی به نفع او داده آشنایی با دانشگاه و مربیان از استخدام در بهار گذشته.

این سومین فرآیند استخدام است که هوارد رفته از طریق. هوارد متعهد به Ole Miss در مارس 2018 زمانی که او یک تاریخ و در سده اما انصراف تعهد خود را یک سال بعد پس از آن برداشت گرجستان Tech گذشته ممکن است. (هوارد به پایان رسید خود را بالا مدرسه حرفه ای در میراث اوایل کالج بالا در گرین ویل S. C.) او را در کاسه ماهی کمتر از یک سال بعد.

“من از طریق این فرایند بیش از یک بار” او گفت:. “شما نمی توانید در فروش من در امکانات. شما نمی توانید در فروش من در هر یک از آن. این چیزی است که شما می توانید انجام دهید برای من برای من یک بازیکن بهتر یک نسخه بهتر از من است.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>