انگلستان اعلام کرد پست جدید-Brexit جهانی تعرفه رژیم

لندن — بریتانیا روز سه شنبه اعلام کرد یک پست جدید-Brexit تعرفه رژیم به جای اتحادیه اروپا, خارجی تعرفه حفظ 10% تعرفه خودروهای اما برش عوارض بر دهها میلیارد دلار از زنجیره تامین و واردات.

پس از چند دهه برون سپاری آن سیاست های تجاری به اتحادیه اروپا و بریتانیا است گام گذاشتن در مذاکره موافقتنامه تجارت آزاد با کشورهای سراسر جهان و با هدف به معاملات در پوشش 80 درصد از تجارت ظرف مدت سه سال.

دولت بریتانیا گفت که رژیم جدید شناخته شده به عنوان UK جهانی تعرفه (UKGT) می تواند ساده تر و ارزان تر از اتحادیه اروپا مشترک خارجی تعرفه. آن اعمال خواهد شد به کشورهایی که با آن هیچ توافق و حذف خواهد شد تمام تعرفه ها به زیر 2 درصد.

“ما در جهانی جدید تعرفه ها به نفع مصرف کنندگان در بریتانیا و خانواده ها توسط برش نوار قرمز و کاهش هزینه از هزاران تن از محصولات روزمره” تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا گفت.

این UKGT تنظیم خواهد شد در پوند خواهد بود و با وضع قانون برای بعد از آن در سال خواهد شد و به اجرا در آمده است از ژانویه 2021.

تحت رژیم جدید تعرفه خواهد بود در صورت حذف در طیف گسترده ای از محصولات: 60 درصد از تجارت را به انگلستان تعرفه رایگان در سازمان تجارت جهانی از نظر و یا از طریق موجود دسترسی ترجیحی دولت گفت.

انگلستان را حفظ تعرفه ها در تعدادی از محصولات حمایت انگلستان, صنایع, کشاورزی, خودرو و ماهیگیری. آن را به حذف تعرفه بر 30 میلیارد پوند ($37 میلیارد دلار) ارزش واردات ورود انگلستان زنجیره تامین از قبیل پیچ و مهره.

دولت گفت: همچنین حذف تعرفه های محصولات که حمایت از بهره وری انرژی مانند ترموستات و لامپ های LED و معرفی موقت صفر نرخ تعرفه بر محصولات در حال استفاده برای مبارزه با COVID-19 شیوع مانند تجهیزات حفاظت شخصی. ($1 = 0.8183 پوند) (ویرایش شده توسط مرد Faulconbridge)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im