تعهدات 200 میلیون پوند در کمک به کمک به جلوگیری دوم coronavirus موج

لندن — بریتانیا گفت: آن حمایت 200 میلیون پوند ($248 میلیون) به سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان های خیریه برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus در کشورهای آسیب پذیر و بنابراین کمک به جلوگیری از موج دوم از عفونت.

بیش از 1.6 میلیون نفر گزارش شده است و آلوده رمان coronavirus در سطح جهان و مرگ و میر را در صدر 100,000 با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

عفونت گزارش شده در 210 کشور از اولین موارد شناسایی شده در چین در ماه دسامبر سال گذشته و کمک وزیر Anne-Marie Trevelyan گفت: کمک به فقیرترین کشورها در حال حاضر کمک خواهد کرد جلوگیری از ویروس بازگشت به انگلستان است.

بریتانیا گزارش کرده است تقریبا از 10 ، 000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس تا کنون بالاترین پنجم شماره ملی در سطح جهان است.

“در حالی که ما درخشان پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس در خانه ما در حال استقرار انگلیسی تخصص و بودجه در سراسر جهان برای جلوگیری از دوم موج مرگبار رسیدن به بریتانیا” بر در بیانیه ای گفت.

“Coronavirus احترام مرزهای کشور تا توانایی ما برای محافظت از مردم بریتانیا تنها موثر باشد اگر ما تقویت سیستم بهداشت و درمان از آسیب پذیر در کشورهای در حال توسعه بیش از حد.”

دولت بریتانیا گفت: 130 میلیون پوند را به سازمان ملل متحد سازمان با 65 میلیون دلار برای کسی که. یکی دیگر از 50 میلیون پوند را به صلیب سرخ برای کمک به جنگ زده و سخت برای رسیدن به مناطق و 20 میلیون پوند برای رفتن به دیگر سازمان ها و موسسات خیریه.

نقدی را کمک به مناطق با بهداشت ضعیف و سیستم های مانند جنگ زده یمن است که در گزارش اول خود را مورد روز جمعه و بنگلادش است که میزبانی 850,000 Rohingya پناهندگان در اردوگاه شلوغ آن گفت.

بریتانیا برای حمایت از کسانی که در تضاد با نظر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که انتقاد کرده است دست زدن به آن از COVID-19 همه گیر با پیشنهادات دولت او ممکن است دوباره ارزیابی ایالات متحده بودجه

“بریتانیا کمک سخاوتمندانه است یک بیانیه قوی است که این یک تهدید جهانی است که خواستار جهانی پاسخ” Tedros Adhanom Ghebreyesus که مدیر کل گفت.

“ما همه در این هم که به معنی حفاظت از سلامت در سراسر جهان کمک خواهد کرد که برای حفاظت از سلامت مردم در انگلستان است.” ($1 = 0.8073 پوند) (گزارش شده توسط Michael Holden; ویرایش توسط پسر Faulconbridge)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im