بریتانیا می گوید COVID پیگیری و ردیابی سیستم آماده خواهد شد با وجود مسائل مربوط به برنامه

لندن — بریتانیا است که در برخورد با مسائل فنی آن پیگیری و ردیابی نرم افزار که آن را به امید کمک خواهد کرد که آن را حفظ رمان شیوع کروناویروس تحت کنترل را با استفاده از ردیابی سنتی به معنی تا زمانی که آن را توسط نورد امنیتی وزیر گفت: در روز چهارشنبه.

نخست وزیر بوریس جانسون ” گفت: در جهان “-ضرب و شتم” برنامه برای تست و ردیابی کسانی که مشکوک به داشتن شده است در تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 خواهد بود و در تاریخ 1 ژوئن.

آزمون و پیگیری برنامه است دیده می شود به عنوان یک معیار کلیدی برای بازگشایی این کشور نیز شده است گل نشسته با انتقاد پس از مخالفت نمایندگان مجلس گفت: قبل وعده یک رول در سراسر کشور-خارج از خدمات بهداشت ملی (NHS)-طراحی و توسعه برنامه های گوشی های هوشمند تضعیف شده بود و از اواسط این ماه است.

بریتانیا در حال حاضر در حال تست این برنامه در جزیره موجود زنده سواحل جنوبی انگلستان که در آن دولت می گوید بیش از نیمی از ساکنان تا به حال آن را دریافت.

“پیگیری و ردیابی سیستم در حال رفتن به آماده” جیمز Brokenshire تاریخ وزیر کشور مسئول امنیتی گفت, اخبار آسمان.

“بدیهی است که ما می خواهم برای دیدن است که این برنامه در محل قرار داده است به خوبی و به طور موثر به یادگیری از تجربه در جزیره موجود زنده و در برخورد با همه بازخورد است که ما در حال دریافت در برخی از مسائل فنی به اطمینان حاصل شود که برنامه به عنوان قوی به عنوان ما می توانید آن را.”

وقتی پرسیده شد که در مورد یک دادگاه در بریتانیا و خرید ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین او گفت که تمام داروهای مورد آزمایش قرار گرفتند با دقت. وقتی پرسیده شد که اگر او را از آن او گفت که او احساس وجود دارد بدون نیاز به چنین اظهاراتی را.

نظرات خود را پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در دفاع از مصرف هیدروکسی کلروکین به سعی کنید به دفع رمان coronavirus با وجود هشدارهای پزشکی در مورد استفاده از آن.

Brokenshire نیز گفت: محدودیت در ورود از خارج از کشور خواهد بود معرفی شده در اوایل ماه آینده. او حاضر به دادن هر گونه اطلاعات بیشتر. (گزارش شده توسط مرد Faulconbridge و کیت Holton; ویرایش توسط Michael Holden)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im