بریتانیا می گوید پیشرفت در چیم. معامله تجاری اتحادیه اروپا می تواند انجام شود

محتوا ي مقاله ادامه داشت

عدم رسیدن به یک معامله تجارت جهانی را به هم می خورد درست به عنوان جهان هدف برای خروج از قفل کردن coronavirus.

اتحادیه اروپا مایل است با تنرم کردن تقاضای خود که بریتانیا به قوانین اتحادیه اروپا در مورد کمک های دولتی در آینده توجه داشته باشد، مصالحه کند، منابع دیپلماتیک اوایل ماه امسال به رویترز گفتند.

آنها گفتند بروکسل می تواند برای سازش در هم تندرو کردن یک مکانیسم حل اختلاف در هر کمک های دولتی اعطا شده توسط بریتانیا به شرکت های خود را در آینده، به جای موظف لندن به پیروی از قوانین خود بلوک از اول.

گوو گفت: «رابطه ای که ما با اتحادیه اروپا داریم، ارتباطی سازنده، عملگرا و چشمگیر است» و اضافه کرد که فکر می کرد معامله ای می تواند انجام شود هر چند کار بیشتری برای انجام وجود دارد.

بریتانیا و اتحادیه اروپا مذاکرات تجاری بیشتری را تا 2 اکتبر برنامه ریزی کرده اند، کمتر از یک دو هفته قبل از اجلاسی که در آن بلوک امیدوار است هر گونه توافق با لندن را تایید کند. (گزارش گری کیت هولتون و گای فاولکونبریج؛ ویرایش توسط استفان آدیسون)

88801100011088لندن – وزیر برتر بریتانیا که بر مذاکرات شرکت های بین المللی نظارت دارد روز جمعه گفت که پیشرفت هایی با اتحادیه اروپا صورت گرفته است بنابراین او معتقد است که دو طرف قرارداد تجارت آزاد را به توافق می رسوند. بریتانیا در ۳۱ ژانویه اتحادیه اروپا را ترک کرد اما شرایط اصلی عضویت آن در طی یک دوره گذار باقی می ماند […]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im