انگلستان بعید به استراحت coronavirus مستند تا پایان مارس -top اپیدمیولوژی

لندن — بریتانیا قادر خواهد بود برای استراحت خود را دقیق مستند قوانین تا پایان مارس پیشرو مشاور دولت گفت: در روز شنبه هشدار داد که برای اولین بار از گسترش coronavirus باید آهسته و شدید تست باید معرفی شده است.

نیل فرگوسن استاد برجسته ریاضی زیست شناسی در کالج امپریال لندن گفت در جریان چگونه برای ایجاد آرامش بیشتر قوانین می تواند معرفی شده در زمان.

“ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان ممکن است که ما قادر به جایگزین برخی کمتر فشرده اقدامات بیشتر مبتنی بر فن آوری و تست کامل مستند ما در حال حاضر گفت:” رادیو بی بی سی.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار در جریان است به دنبال در چگونه ما می تواند جایگزین برخی از بسیار شدید اجتماعی فاصله در حال حاضر در محل با یک رژیم بیشتر بر اساس فشرده, تست بسیار سریع دسترسی به, تست, تماس, ردیابی قرارداد.

“اما به منظور جایگزین است که رژیم برای آنچه که ما در حال انجام در حال حاضر ما نیاز به تعداد مورد پایین.”

دولت قرار است در بریتانیا به گسترده مستند بستن میخانه ها, رستوران ها و تقریبا تمام مغازه ها در حالی که ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی و سفارش مردم به ماندن در خانه مگر اینکه آن را کاملا ضروری است برای سرمایه گذاری.

جمعه, انگلیس مرگ و میر از جهانی همه گیر شده است به 3,605 میان 38,168 افرادی که آزمایش مثبت بسیار عفونی تنفسی بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19.

دوم ارشد دولت مشاور رئیس همه گیر طراح گریم Medley گفت: روزنامه تایمز در روز شنبه او می ترسید بریتانیا بود رنگ خود را در یک گوشه با روشن خروج از یک استراتژی است که خسارت اقتصادی و روانی خوب بودن زیادی از جمعیت است.

(گزارش شده توسط کیت Holton ویرایش توسط علامت گذاری به عنوان هاینریش)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im