عدم اطمینان بیش از بازیکنان در بازگشت به باشگاه شروع به بازگشایی

نیویورک — تیم NFL امکانات شروع به بازگشایی برای عدم پخش کارکنان در روز سه شنبه هر چند لیگ افسر ارشد پزشکی به خبرنگاران گفت: هنوز معلوم نیست زمانی که بازیکن می تواند بازگشت.

تمام 32 باشگاه های بسته شده در مارس میان شیوع کروناویروس که خرد ورزش حرفه ای تقویم و ارسال بازیکنان و مربیان و پرسنل به مستند.

NFL پروتکل های مشخص شده برای بازگشایی در اوایل این ماه که شامل اجتماعی فاصله احتیاطی با دالاس کاوبویز Pittsburgh Steelers آتلانتا فالکونز و Indianapolis Colts در میان تیم های که درهای خود را در روز سه شنبه, با توجه به رسانه های ایالات متحده گزارش شده است.

“ما واقعا یک رویکرد است که ما می خواهیم به انجام این کار باز کردن در یک مرحله ای بسیار مترقی و متمدن مد” آلن عکسهای لیگ ارشد پزشکی, رسمی به خبرنگاران گفت:.

“من مرتب کردن بر اساس با استفاده از این عبارت است که ما می خواهیم به راه رفتن و سپس تنه زدن و سپس اجرا به ما فکر می کنم در مورد چگونه برای بازگشایی امکانات ما است.”

تحت لیگ مقررات باشگاه شروع می شود اجازه می دهد 50 درصد از عدم پخش کارکنان برای بازگشت و مربیان امکان پذیر نیست.

عکسهای گفت معلوم نیست کی و چگونه بازیکنان می تواند بازگشت به لیگ اهداف سپتامبر. 10 شروع به آن فصل در حالی که بسیاری از نقاط کشور باقی می ماند در مستند.

“بدیهی است که آوردن بازیکنان پشت در و انجام فعالیت فوتبال ارائه بسیاری از چالش ها و بسیاری از مسائل پزشکی را از طریق کار” گفت: عکسهای که گفت که NFL بود “نه قرار دادن تاریخ در تقویم در این نقطه” با توجه به ژوئن mini-اردوگاه.

هماهنگی تست از بازیکنان و پرسنل نیز یک نگرانی با عکسهای گفت: لیگ خواهد اطمینان “است که ما به هیچ وجه موثر بر عرضه آزمون” منطقه ای یا ملی.

ورزش حرفه ای باید به آرامی شروع خزنده به زندگی در سراسر شمال امریکا با گلف و نسکار قرار دادن بر روی پاورهای حوادث روز یکشنبه و لیگ اصلی بیس بال امید به نجات آن فصل است. (گزارش شده توسط Amy Tennery ویرایش توسط توبی دیویس)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de