این یک بی شرمانه حمایت از سرمایه داری نابرابری است که ممکن است به عنوان به خوبی پایان هر قسمت با یادآوری روزمره آمریکایی ها که آنها باید خفه شو و سپاسگزار زندگی خود را تحت کنترل چنین فداکارانه exemplars فضیلت. این کلاس جنگ در همه چیز اما نام.

بزرگ پاداش نقدی تبدیل شده اند Undercover Boss رفتن به روش ایجاد مسهل انتهای. برخی از این سخت باشید اما شریف-روح فکر دریافت در جایی بین ده و بیست و پنج هزار دلار به دنبال رویاهای خود را دریافت Lasik جراحی چشم ، به جای گفتن یک در سراسر-هیئت مدیره افزایش دستمزد و یا برخی دیگر از بهبود سیستمیک از کارکنان زندگی Bellah (با کمک CBS) محدودیت او احسان به این افراد جدا شده. و نشان می دهد بارها و بارها درایو صفحه اصلی سرمایهداری و ایدئولوژی آن را فروش در اولیه ترین فرم: “این واقعا قرار می دهد همه چیز به چشم انداز” Bellah intones “است که اگر شما سعی می کنید شما می توانید هر چیزی شما می خواهید به انجام است.” به عبارت دیگر سیستم نیست ناعادلانه است. اگر شما در حال دستیابی به همه اهداف خود را, شما باید برای انجام کاری اشتباه است. کار سخت تر است. ما راه اندازی یک ایده آل وضعیت اقتصادی بنابراین خارج وجود دارد و بیشتر از آن را. قطعا نمی سوال آن است.

قبلا

ارسال شده توسط Carillon (2 نظر تعداد) 2 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

بله. آن را بسیار قابل سرزنش نشان می دهد. آن پیام این است که تنها کمی بهتر از “بردگان خوشحال بودند به غذا و سرپناه.” کمی.
ارسال شده توسط Thorzdad در 9:12 AM در فوریه 5 [1 علاقه]
دو آدم راننده SNL طرح به عنوان Kylo رن در Undercover Boss ها خیلی مثال خوبی از این است. ویرایش: “این” به معنی مجموع عدم مدیریت مراقبت از آنچه که کار را در اولویت هستند
ارسال شده توسط turkeybrain در 9:19 AM در فوریه 5

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de