Undermanned شاهین سقوط به سلتیکز

پس از سلتیکز (34-15) چرخش بازی در سه ماهه سوم هاوکز (13-38) پرداخته شد 123-115 ریزش دوشنبه در مزرعه دولتی آرنا.

در زیر برخی از takeaways از دست دادن:

1. خوشبختانه برای بازها, Trae جوان در دسترس بود به بازی پس از خروج از شنبه دست دادن در دالاس با یک راست مچ پا رگ به رگ شدن. حتی با جوان, پشت, چند, هاوکز هنوز کاملا shorthanded که منجر به برخی از منحصر به فرد ترکیب اولیه (با Evan Turner بازی برای اولین بار از دسامبر. 28). هر دو تازه کار و بال د’Andre شکارچی (چپ مچ پا رگ به رگ شدن) و کم مایل به قرمز (تصادم) بودند که دو نفر از آنها به مراکز الکس لن (راست فلکسور هیپ فشار) و برونو فرناندو (چپ گوساله فشار). اضافه کردن در که جباری پارکر است که هنوز هم در حالی که rehabbing از حق گیرافتادگی شانه و DeAndre’ Bembry هنوز با دست راست اختلال و هاوکز نازک تقریبا در همه جا اما نقطه گارد بنابراین پشتیبان گارد نقطه جف تیگ و جوان با هم بازی با پشتیبان گارد نقطه براندون گودوین در این مخلوط را به عنوان به خوبی. جوان تا به حال 34 امتیاز (10-20 FG, 4-1 3-نقطه محدوده 10-11 FT) و هفت کمک می کند اما خود را گره خورده است فصل بالا در گردش با نه با چهار نفر از کسانی که در سه ماهه چهارم: “وجود دارد مقدار زیادی از زمان که در آن من پریدن در هوا و عبور از انتظار کسی در این گوشه و آن را فقط وجود ندارد” جوان گفت:. “این فقط یک نوع متفاوت از خط… ما لزوما باید نوع شیمی جایی که من می دانم برخی از این رفتن بود که در گوشه ای و یا کسی را برای رفتن به چاک در یک زمان خاص که به علت گردش. من تبدیل به توپ بیش از حد امشب و این یک دلیل بزرگ چرا ما از دست داده است.” هاوکز در حال 17 گردش کلی.

2. ده 3-اشاره گرها در نیمه اول از جمله banked-در buzzer-beater کردن یک پا توسط جان کالینز به 62-60 شود در حاصل کار دو تیم کمک کرد هاوکز در آن باقی بماند اما همه چیز به سرعت در زمان به نوبه خود برای بدتر در سه ماهه سوم. سلتیکز باز سوم با 23-10 اجرا و غیبت توسط Jayson تاتوم (که منجر بوستون در به ثمر رساند با 28 امتیاز و 15 به ثمر رساند در سوم) به آنها 13-نقطه سرب خود را در بزرگترین شب در 1:39 خوانده شده را علامت. سه ماهه سوم به پایان رسید تا این نقطه عطف از بازی با سلتیکز تیراندازی 66.7 درصد از زمین و تخلیه پنج 3 را به جلو و دور (هاوکز رفت 0-برای-3 از 3 نقطه در محدوده سوم و 12-برای-30 یا 40 درصد به طور کلی). “هنگامی که آنها تا به حال جدایی ما شد در واقع به بازی گرفتن تا از شش تا هشت نقطه بازی بسیاری از راه” شاهین مربی لوید پیرس گفت. “من فکر می کردم بچه ها ما واقعا یک کار خوب فقط به قرار دادن خود را به بازی و… ما فقط نمی توانستم بیش از آن قوز در سه ماهه چهارم.” در 13th دو دو در 25 بازی های انجام شده کالینز به پایان رسید و با 22 امتیاز و 11 پرتاب ریباند.

3. انتهایی 11 رفتن به چهارم هاوکز مبارزه با pullup بلوز توسط Kevin Huerter ساخت آن دو نقطه بازی با 6:03 به رفتن و پنجم 3-اشاره گر شب کشیدن آنها را در عرض سه با حدود چهار دقیقه به بازی (Huerter اضافه شده 23 امتیاز کل). آنها هرگز قادر به دست آوردن مجدد منجر شود هر چند ساخت چند بیش از حد بسیاری از اشتباهات را پایین کشش — انتهایی چهار بعد از معکوس لیآپ توسط کالینز سلتیکز تبدیل به یک گردش مالی توسط جوان و سرقت توسط Jaylen قهوه ای به موقع سبد و رفت 4-برای-4 از خط در فینال 30 ثانیه به مهر و موم برنده شوید. “ما فقط پرتاب بدن وجود دارد و من فکر کردم بچه ها ما واقعا یک کار خوب رقابت و قرار دادن خود را در یک موقعیت به نفع خود در حالی که ما بسیار کوتاه دست است که تشویق به دیدن” پیرس گفت. “پر هزینه گردش.”

4. جف تیگ شمارش فقط چهار امتیاز در نیمه اول بود اما قوی نیمه دوم در پایان با 18 امتیاز (7-14 FG) و شش کمک به تساوی فصل خود را به بالا با چهار دزد. این بیشتر بود تیگ به ثمر رساند تا پس از او معامله به Hawks توسط مینه سوتا Jan. 16 (در 36 دقیقه آن را نیز بیشتر او نیاز به انتخاب کنید تا شل با بازیکنان مصدوم کردن). “او خود را با برخی از دزد و خیز دال که او برخی از آسان layups و از آنجا در نیمه دادگاه شما سعی می کنید به حمل بیش از آن همان حرکت و حمله همان ذهنیت است. من فکر می کنم خود را با سرعت فوق العاده ای است من فقط می خواهم او را به استفاده از آن کمی بیشتر است.”

5. با بسیاری از frontcourt بازیکنان این جای تعجب بوستون به حال به اندازه استفاده کردن-بازگشت هاوکز 45-32 (12 توهین آمیز به هاوکز ” شش). گوردون هیوارد و Tatum هر حال هفت ریباند برای سلتیکز با قهوه ای, اضافه کردن پنج.

با شماره

7 (مقدار شاهین بازیکنان در دسترس را به بازی به دلیل مصدومیت)

کردنی

“ما تا به حال به ترکیب در برخی از ترکیب کنید و سعی کنید به آن را به کار. که NBA ما را امتحان کنید و آن را کشف کردن و کشف کردن که چگونه به گرفتن برخی از برنده است.” (جوان در بازها از دست رفته بسیاری از بازیکنان با آسیب)

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im