اتحادیه بازیکن تست مثبت برای COVID-19; برای اولین بار در MLS

یک فیلادلفیا یونیون بازیکن تست مثبت برای coronavirus تبدیل شدن به اولین لیگ برتر فوتبال رقیب شناخته شده اند که قرارداد این بیماری است.

این تیم از اعلام روز شنبه در وب سایت خود را.

با توجه به اتحادیه ناشناس بازیکن “تجربه علائم خفیف است و به خوبی احساس و روحیه خوب. بازیکن رعایت مناسب جداسازی پروتکل های. ندارد موارد دیگر یا علائم در فیلادلفیا اتحادیه فوتبال عملیات شناسایی شده اند و در این زمان است.”

این تیم افزود: “بر اساس راهنمایی از Crozer-کیستون نظام سلامت پزشکی مقامات متخصصان بیماری های عفونی و لیگ برتر فوتبال, مقامات بهداشت این مورد نمی کند در حال حاضر یک خطر برای ما طرفداران اخیر ما حریف LAFC یا هر یک از دیگر اتحادیه بازیکنان کارکنان یا پرسنل و اتحادیه بازیکنان و پرسنل نیست و نیاز به آزمایش می شود که این تیم در خارج از 14 روز پنجره که در آن هر کسی با تیم مربوط به تعاملات با این بازیکن را گزارش کرده اند علائم است.”

این اتحادیه همچنین به یک 3-3 کراوات در برابر LAFC در 8 مارس در لوس آنجلس. آن فیلادلفیا بازی دوم از فصل زیر 2-0 از دست دادن جاده به FC Dallas on Feb. 29.

MLS به حالت تعلیق در آن فصل در مارس 12 روز پس از NBA متوقف مبارزات خود اخبار زیر را که یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19. MLS در ابتدا اعلام کرد 30 روز توقف اما در مارس 19, آن را تنظیم مجدد آن در تاریخ مورد نظر به راه اندازی مجدد در مارس 10.

لیگ همچنین اعلام کرد قصد خود را به بازی کامل 2020 برنامه.

عضو New York City FC سراغ گروه آزمایش مثبت برای coronavirus این باشگاه اعلام کرد, مارس 19.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز که از یکشنبه شب بیش از 935,000 نفر در سراسر جهان تشخیص داده شده بود با COVID-19 و بیش از 47,000 مردم مرده بود. در ایالات متحده بیش از 215,000 تا به حال آزمایش مثبت و بیش از 5,100 فوت کرده است.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>