به روز رسانی: Buttigieg پایان انتخابات ریاست جمهوری گزارش می گویند

دموکرات پیت Buttigieg است پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود برای ریاست جمهوری.

سه نفر با دانش Buttigieg تصمیم بگویید آسوشیتد پرس او کمپین اطلاع رسانی کارکنان. آنها مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود.

مبارزات انتخاباتی خود می گوید Buttigieg صحبت خواهد کرد یکشنبه شب در خم جنوب ایندیانا است.

مرتبط با: Buttigieg ملاقات با جیمی کارتر در اوایل یکشنبه

این تصمیم تنها یک روز پس از یکی از Buttigieg پیشرو رقبای سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به ثمر رساند و یک پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی که موجب جدید فشار بر حزب نسیم بال به یکی شدن پشت بایدن.

Buttigieg مهم بوده است از بایدن شارژ که 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار با سیاست امروز. اما انتقادات او منتقل شده بود به در روز های اخیر بیشتر به سمت جلو-دونده Bernie Sanders, پلاریزه مترقی بود که با بهره گیری از تعداد مطلق از نامزدها تقسیم معتدل رای می دهند.

Buttigieg اولین همجنسگرا نامزد به طور جدی ادعا برای ریاست جمهوری تلاش کردند تا مورد که حزب او رونق هنگامی که آن را در آغوش نامزدها که ارائه نسل را تغییر دهید. اما 38 سال از جنگ افغانستان veteran به پایان رسید تا بودن موفق تر در برنده تر رای دهندگان در حالی که Sanders, 78, اسیر انرژی از آنهایی که جوان است.

 

“این پیت Buttigieg داستان نشده است. این فقط آغاز گفت:” دموکراتیک استراتژیست دیوید اکسلراد. “او 38 ساله است. او طاقی خود را به ملی گفتگو. او بدیهی است که کار را به انجام برخی از چیزهایی که — برخی از نقاط ضعف ما دیده ایم در این انتخابات اما هر زمان که وجود دارد این است که یک مکالمه دوباره در مورد انتخابات مقدماتی دموکرات او خواهید بود در این گفتگو. و این یک دستاورد قابل توجه داده شده که در آن او شروع به یک سال پیش است.”

رای دهندگان دیدم Buttigieg در میانه خط و دموکراتیک زمینه و او رونق گرفت اولیه با بالا پایان در آیووا قفقاز و جایگاه دوم در پایان در نیوهمپشایر. اما به عنوان نژاد منتقل متنوع تر متحده کمتر وابسته به کالج تحصیل رای دهندگان Buttigieg تلاش.

مرتبط با: چگونه کارولینای جنوبی شانس برای دموکرات ها

با وجود قوی سازمان در آیووا و نیوهمشایر و هواداران که شامل هجوم سابق مستقل و جمهوری خواهان Buttigieg موفق به غلبه بر دلهره آور سوال در مورد توانایی های خود را به منظور جلب آفریقایی پشتیبانی از کلید به پایه دموکرات.

او به دست آورده فقط 3 درصد از nonwhite رای در کارولینای جنوبی شنبه اولیه با توجه به AP VoteCast های گسترده نظرسنجی از رای دهندگان.

به عنوان شهردار یک شهر است که 25% سیاه Buttigieg مواجه انتقاد شلیک اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس در تاریخ South Bend و خود را برای دست زدن به مورد یک افسر پلیس که به ضرب گلوله یک فرد مسلح در ماه ژوئن.

یک زندگی گروه ماده از جنوب خم منتشر شد بیانیه ای گفت این بود: “هیجان زده” است که Buttigieg ترک نژاد. “ما امیدواریم که او آموخته است که درس خود را — که نئولیبرالیسم و ضد سیاه سیاست دیگر نمی خواهد تحمل” گروه نوشت.

پس از افزایش غیر منتظره به مشاجره در آیووا و نیوهمشایر در پاییز گذشته Buttigieg شد هدف از ایالت ماساچوست الیزابت وارن برای بالا دلار جمع آوری اعانه او میزبانی به ویژه در شراب غار در کالیفرنیا است.

ایالت مینه سوتا ctq همچنین رفت و در Buttigieg در ماه های قبل از قفقاز برای ملی فاقد تجربه است. او اشاره کرد که او تا به حال خود را از دست داد تنها ایالت نژاد به عنوان یک نامزد برای ایندیانا خزانه دار در سال 2010 در حالی که او تا به حال برنده سه ایالت از نظر در مینه سوتا در بخش حمل جمهوریخواه-سنگین مناطق.

Buttigieg ارائه شده کاملا متفاوت شکل در بحث مرحله از دیگر نامزدهای — همه septuagenarians و جلب تحسین برای آرامش او استدلال رفتار و مهارت سخنوری است که انعکاس خود را در دانشگاه هاروارد-آموزش رودز محقق پس زمینه اما که برخی از رای دهندگان و فعالان به عنوان “رباتیک.”

Buttigieg تا به حال مدل سازی مبارزات انتخاباتی خود را تا حدودی در آن رئیس جمهور سابق باراک اوباما که برنده جایزه سال 2008 آیووا قفقاز تا حد زیادی بر اساس یک پیام وحدت و نقشه کشی در یک سالم بلوک برای اولین بار حزبی شرکت کنندگان اغلب کلید در شلوغ بالا-مشارکت مسابقه.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de