به روز رسانی: Ex-Madison County معاون تحت تعقیب در 7 جنایات در اثر تیراندازی در UGA گراد دانشجو

سابق گرجستان معاون متهم به تیراندازی و کشتن یک دانشگاه گرجستان دانشجوی کارشناسی ارشد زیرا او معتقد بود داشتن رابطه با همسرش مجرم شناخته شد در هفت جنایات در هفته گذشته با توجه به سوابق دادگاه.

Madison County معاون Winford “Trey” ترل Adams, 32, اخراج شد در ماه نوامبر پس از اینکه به اتهام قتل به مرگ 26 ساله بنیامین لوید Cloer, AJC.com قبلا گزارش شده است.

بیشتر: معاون شارژ در یوگا, دانشجو, مرگ مشکوک امر مقامات می گویند

در فوریه. 4 او تحت تعقیب توسط یک Clarke County هیئت منصفه به اتهام کینه توزی, قتل, جنایت, قتل درجه اول تهاجم به خانه دو فقره از تشدید حمله و دو اسلحه گرم در اختیار داشتن اتهامات پرونده های دادگاه نشان می دهد.

با توجه به آنچه قبلا منتشر 911 تماس Adams بلافاصله برای کمک به نام و بستری dispatchers که او دانشجو بود که به دنبال مدرک کارشناسی ارشد در رشته هوش مصنوعی در UGA.

“من فقط شات کسی” آدامز گفت: در تماس است. “همسر من در من, و من نمی توانم آن را. من به او شلیک من مرد. من نمی توانستم خودم را متوقف کند.”

در حالی که در تماس Adams, نمی دانم تا چه حد از Cloer است صدمات پس از او تا به حال اجرا به دور از اتهام مهاجم. حادثه اتفاق افتاده در 6000 بلوک, پیر, Jefferson, جاده ها است.

“او دور می زد. من حتی نمی دانم اگر من ضربه او را” آدامز گفت: تنفس به شدت. “من در مورد به دنبال او بروید.”

911 اپراتور گفت: معاون نمی آید برای او و برای قرار دادن اسلحه خود را به عنوان او منتظر پلیس می رسند. آدامز و سپس تهدید به قتل خود را, گفتن این اپراتور که او یک معاون کلانتر و “نمی تواند به زندان برود برای بقیه از (خود) زندگی است.”

“من نمی تواند به زندان برود” او گریه. “من نمی توانم. من متاسفم … بگویید آتن-Clarke County من نمی خواهید به صدمه زدن به هر یک از آنها, اما من نمی تواند به زندان برود.”

مرتبط با: کلانتر معاون اخراج تندروها از یوگا گراد دانشجو

نسبت به پایان نزدیک به 5 دقیقه تماس Adams ابراز نگرانی برای Cloer درخواست کنندگان اگر آنها موفق به دریافت یک تماس از او و اگر او خوب بود.

“اگر شما وجود دارد من متاسفم” معاون شنیده می شود فریاد احتمالا به او فقط به ضرب زخمی شدند. “اوه خدای من … من به او شلیک. من او را. من از دیدن خون در مراحل.”

معاون همسر نیز قرار داده شده تماس 911 گفتن مقامات که شوهر او تا به حال فقط به ضرب گلوله او را دوست.

در پس زمینه است که به او شنیده می شود او گفتن “من همیشه شما را دوست داشت حتی اگر شما نمی من دوست دارم.”

توزیع کننده در تماس او سپس گفت: او را به دور از او, اگر ممکن است.

هنگامی که آنها وارد Adams کارگردان اولین پاسخ دهنده به مرد زخمی با توجه به نوار. او دستگیر شد و در صحنه باقی می ماند و برگزار شد در آتن-Clarke County زندان بدون پیوند.

دادگاه بعدی او ظاهر است برای برنامه ریزی 10 مارس.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im