به روز رسانی: رژیم صهیونیستی. کمپ به مدارس رسما پایان بهار ورزشی فصل

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ در روز پنج شنبه امضا خواهد شد به منظور نزدیک k-12 مدرسه از طریق بقیه سال تحصیلی به طور موثر به پایان گرجستان high school sports بهار فصل است.

قبل از کمپ ساخته شده است که شناخته شده در چهارشنبه گرجستان دبیرستان انجمن هیئت امنا برنامه ریزی شده بود به دیدار صبح روز پنجشنبه برای بحث در مورد دولت بهار ورزش و COVID-19 همه گیر در طول یک جلسه مجازی که مدیر اجرایی دکتر رابین Hines بود برای انجام از طریق چت آنلاین.

که جلسه هنوز هم ممکن است صورت گیرد اما یک طرح احتمالی برای بهار است و دیگر در دستور کار است.

شده است سه هفته پس از Hines صادر قوی توصیه که مدارس به حالت تعلیق در فعالیت های ورزشی از طریق مارس 27. که آمد ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. کمپ ساخته شده مشابه توصیه که k-12 مدرسه نزدیک است.

رژیم صهیونیستی. کمپ محدودیت به تدریج رو سختگیرانه تر.

آلاباما دبیرستان انجمن لغو فصل بهار روز پیش. کشورهای دیگر که باید لغو مدرسه برای بقیه ترم در نتیجه پایان دادن به خود, ورزش فصل, هستند, آریزونا, کانزاس, New Mexico, ویرجینیا و ورمونت.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer بود و انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در دولت است. کالیفرنیا سرپرست آموزش عمومی تونی Thurmond این هفته گفت که او انتظار ندارد کلاس برای از سرگیری این سال تحصیلی.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im