به روز رسانی: کمپ اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی; 66 coronavirus موارد در Ga.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ اعلام بی سابقه ای اضطراری برای بهداشت عمومی در روز شنبه و گفت: او با استفاده از قدرت های گسترده ای اعطا شده تحت قانون برای استقرار “تمام منابع در دسترس” به کمک شامل گسترش coronavirus.

اعلامیه را به کمپ توانایی های جدید را به حالت تعلیق قوانین و مقررات را “مستقیم کنترل عملیاتی” از نیروهای مدنی و دستور تخلیه برای مقابله با شیوع این که بیمار حداقل 66 در گرجستان کشته و یک.

قدرت نیز خواهد به مقامات بهداشتی توانایی برای منزوی کردن و یا قرنطینه گرجی در معرض بیماری, سفارش واکسن و یا درمان های دیگر محدود کردن سفر به و یا در درون دولت و محدود یا لغو کرد.

“پوشش کامل: کروناویروس در گرجستان

“این اضطراری برای بهداشت عمومی بی سابقه است برای دولت گرجستان و من فراموش نمی کنند این عمل به آرامی گفت:” فرماندار که هدایت روشن از اصرار که مدارس تعطیل اما خواست گرجی به “ترکیب اجتماعی فاصله در زندگی روزانه خود را.”

“در غیر این صورت ما در معرض خطر اجرا بر روی منابع مهم برای بیماران بدحال در کشور ما,” او گفت: در طول یک یادآوری سخنرانی در دولت و کنگره livestreamed به دلیل آن بود که محاصره به رسانه ها. “اکنون زمان عمل است.”

فرماندار گفت: در این بیانیه بلافاصله تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به برخی از پرستاران از کشورهای دیگر دریافت مجوز موقت برای تمرین در گرجستان و لغو محدودیت های تجاری رانندگان کامیون به آنها اجازه ادامه جوراب ساق بلند فروشگاه با لوازم.

به طور گسترده تر هر چند کمپ گفت: این اقدامات را “تا حد زیادی کمک به سلامت و مدیریت اضطراری مقامات در سراسر گرجستان با استقرار تمام منابع در دسترس” برای پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

در پایان روز او همچنین مجاز تماس تا به عنوان بسیاری از 2,000 گرجستان سرباز گارد ملی به وظیفه فعال برای کمک به انتقال مسافران کشتی کروز در قرنطینه Dobbins پایگاه هوایی رزرو بازگشت به خانه های خود و “اطمینان از ثابت عرضه تجهیزات پزشکی, مواد غذایی, سرپناه و یا مواد مربوط به حفظ گرجی امن است.”

بهداشت عمومی اورژانس هنوز هم باید با تصویب نمایندگان مجلس خواهد شد که بازگشت به کنگره فوق العاده جلسه ویژه شنبه در مدت کوتاهی پس از آنها به حالت تعلیق در کار خود را به طور نامحدود در میان یک بیماری همه گیر.

گرجستان قانونی رهبران به سرعت نشانه های خود را در حمایت هر دو حزب. خانه رهبر اقلیت باب Trammell بالا دموکرات در مجلسی گفت: اورژانس اعلام خواهد کمک به گرجستان به سرعت پاسخ به “به سرعت در حال تحول” بحران.

هنوز, برخی از قانونگذاران هشدار داد کمپ برای استفاده از محدودیت با قدرت های جدید خود را که همچنین به مقامات دولتی به اختیار مالکیت خصوصی و به طور موثر کنترل از بیمارستان اگر “معقول و لازم” برای پاسخ اضطراری.

“این اورژانس قدرت خواهد شد و احتمال داده شود با این انتظار که فرماندار کمپ محتاطانه عمل خواهد کرد و در ادامه به قانون شفاف” گفت: دولت تشکر. اسکات هولکوم آتلانتا دموکرات.

یک بحران رو به رشد

فرماندار تصمیم را به مقامات فدرال اعلام کرد اقدامات جدید برای پاسخ به یک بیماری همه گیر است که سریع تبدیل زندگی روزمره است.

ورزش لیگ معلق فصل مترو آتلانتا مدارس توقیف کلاس های درس بقالی برداشت شد حذف روحانیون, اعضای لغو خدمات و جشنواره ها و رویدادهای scrapped و خطوط هوایی دلتا اعلام کرد که بزرگترین کاهش از پرواز در تاریخ آن است.

و اواخر روز شنبه, ریاست جمهوری گرجستان اولیه به تعویق افتاد تقریبا دو ماه.

حتی کمپ کنفرانس خبری تأکید گریم جدید واقعیت است. برگزار شد در مراسم در مقابل یک تلویزیون دوربین و یک تعداد انگشت شماری از کارکنان “برای اطمینان از سلامت کارکنان و کارکنان رسانه.”

دولت نظام حقوقی, هم, شد, طرح میتوانست. گرجستان رئیس دیوان عالی عدالت هارولد ملتن اعلام کرد ایالت قضایی اضطراری اواخر روز شنبه دستور دادگاه و کارمند دفاتر به “تعلیق همه اما ضروری…توابع” برای حداقل 30 روز.

این سفارش می گوید که دادگاه باید همچنان به مسائل “لازم است برای محافظت از سلامت و امنیت و آزادی افراد” اما در غیر این صورت محدود عملیات.

این بدان معناست که مسائل مانند استفاده داخلی محدود سفارشات; اطفال بازداشت جلسات; سلامت روان تعهد جلسات و اوراق قرضه بررسی باید اولویت بندی به منظور گفت و محاکمات جنایی در حال حاضر در جریان است باید ادامه یابد تا زمانی که به پایان رسید.

“به حدی دادگاه برگزار می شود, آنها باید انجام شود در یک شیوه ای به منظور محدود کردن خطر قرار گرفتن در معرض که در آن ممکن است مانند ویدئو کنفرانس,” منظور گفت.

موارد جدید

پس از ترسیم سریع گسترش این بیماری از جمله دو برابر شدن موارد در Bartow, کاب و دکالب شبانه — کمپ گفت: گرجستان را افزایش می دهد توانایی خود را به آزمون برای این بیماری به 200 نمونه از یک روز تا پایان این هفته.

گرجستان مانند کشورهای دیگر قبلا با تکیه بر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به اجرای آن coronavirus آزمون اما شروع به روند خود نمونه هفته گذشته است.

دکتر کاتلین Toomey که سران گرجستان در بخش بهداشت و درمان گفت: دولت تمرکز بر تست “بالاترین خطر” بیماران دارای اریب تعداد موارد است. او گفت: های اخیر محموله های اضافی و بیشتر نیروی انسانی اجازه داده است دولت به سطح شیب دار تا تست.

“بیشتر ما تست بیشتر از ما درک می کنیم که در آن ویروس است,” او گفت:. “همانطور که ما انجام آزمایش ما می خواهیم یک تصویر بهتر از ایالت گسترش این بیماری همه گیر.”

.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ملی اضطراری و گفت که او آزاد کردن دسترسی به 50 میلیارد دلار در صندوق متحده از جان گذشته برای کمک به مقابله با شیوع.

و قانونگذاران فدرال رخ داد معامله بیش از قانونی که ارائه میلیاردها دلار اضافی برای کمک به بیمار کارگران روشن راه را برای تست بیشتر و آرام وحشت زده و عصبی بازار است.

مقامات بهداشت در عین حال هشدار داد که تعدادی از coronavirus موارد را به مراتب بیش از 66 گزارش روز شنبه. بیماران عمدتا در مترو آتلانتا هر چند مورد جدید گزارش شده در این هفته در مناطق روستایی جنوب و غرب گرجستان است.

در اوایل این هفته 67 ساله بیمار در Wellstar Kennestone بیمارستان شد گرجستان برای اولین بار از بیمار به مرگ از COVID-19.

نزدیک به 500 مسافر از شاهزاده بزرگ کشتی کروز — که با ضربه coronavirus — وارد این هفته در Dobbins پایگاه هوایی رزرو در مریتا و برخی که قرنطینه وجود دارد گزارش شرایط تنگ شده.

کمپ شنبه که دولت اعطا شد مجوز انتقال گرجی در پایه به خانه های خود را “در اسرع وقت” و این که مقامات اورژانس بودند در دست برای کمک به صاف و گذار.

دولت در ضمن در حال ساخت یک “قرنطینه فضا” است که خانه از ساکنان که بیمار با این بیماری که جایی برای منزوی کردن خود است.

این تاسیسات در حال ساخت و ساز در گرجستان ایمنی عمومی مرکز آموزش در شهرستان مونرو است و انتظار می رود به جای 20 موقت واحد مسکن هنگامی که آن را به اتمام.

کارکنان نویسندگان تایلر Estep و جرمی Redmon کمک به این گزارش.

جزئیات کمپ اجرایی سفارش:

Page 1 of Kemp's executive order

 

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im