به روز رسانی: مرد چهره اتهام قتل پس از تیراندازی مرگبار در جنوب آتلانتا

53 سال است که در داخل و خارج از زندان و زندانها از سال 1980s دستگیر شد دوشنبه شب پس از یک تیراندازی مرگبار در جنوب غربی آتلانتا, مقامات گفت.

ریکی نلسون دیویس از آتلانتا چهره اتهام قتل در عکسبرداری از 51 ساله شلدون Morris, آتلانتا, پلیس گفت:. موریس داشت با زخم گلوله به سر او حدود 7 p. m. روز شنبه, AJC.com قبلا گزارش شده است.

مرتبط: مرد به ضرب گلوله در سر کشته در جنوب آتلانتا

پلیس بدن انسان در 200 بلوک Thornton خیابان. در حالی که قتل کارآگاهان هنوز هم در صحنه دیویس راه می رفت و “شناسایی خود را به عنوان مظنون” به پلیس گفت:.

او بازداشت شد, سوال و سپس متهم در قتل, پلیس گفت:. مقامات منتشر نشده یک انگیزه.

دیویس رزرو شده بود به Fulton County زندان جایی که او باقی می ماند و بدون پیوند.

در علاوه بر این به اتهام قتل او به چهره چند نقض آزادی مشروط اتهامات ناشی از 2016 محکومیت در فولتن با توجه به سوابق دادگاه.

او گناهکار پنج جنایات از جمله شمارش از تشدید حمله درجه اول کیفری خسارت به اموال و اسلحه گرم اتهامات مرتبط با. دیویس شد و محکوم به یک سال زندان و به دنبال آن پنج در مشروط شدن اما زمان زندان بود تبدیل به زمان خدمت کرده است.

او صرف زمان در گرجستان زندان پوشا بازگشت به سال 1988 با توجه به گرجستان وزارت اصلاحات سوابق. او قبل از محکومیت در فولتن شامل وسایل نقلیه موتوری نقض و در اختیار داشتن کوکائین است.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im