ماموران جستجو برای متهمان پس از یک درایو توسط تیراندازی صبح روز سه شنبه از کشف یک قربانی مرده پشت جنوب غربی آتلانتا مجتمع آپارتمانی

اطرافیان پرچم افسران به هشدار آنها را به یک مرد زخمی با توجه به آتلانتا ، او شده بود به ضرب گلوله در سر و در صحنه مرده.

پلیس ابتدا به نام به مجتمع در 1700 جلوگیری از استانتون جاده حدود 4:30 صبح به بررسی یک گزارش از شلیک شد. آنها دریافتند آسیب به یکی از ساختمان های آپارتمانی از “چند دور تیراندازی,” سخنگوی پلیس افسر آنتونی اعطای گفت.

یک شاهد عینی گفت: ماموران خودرو را از طریق پیچیده و شروع به تیراندازی کرد. حدود 30 تا 35 پوسته پوسته از آنچه که تصور می شود یک نیمه اتوماتیک سلاح یافت شد پراکنده در سراسر پارکینگ.

“در این مرحله ما ساخته شده است هر گونه تایید بر روی هر وسیله نقلیه خاص توضیحات” سرهنگ پیت Malecki گفت: AJC.com از صحنه است.

قربانی شده است شناسایی شده است. محققان نمی دانند که اگر او زندگی می کردند در این مجموعه و یا اگر او را هدف قرار داده بود.

“ما هنوز در حال جستجو برای هر اضافی شاهدان و هر بالقوه مظنون در این تحقیق” Malecki گفت.

این دومین درایو توسط تیراندازی در جنوب غربی آتلانتا در کمتر از 24 ساعت. حادثه دیگری در 600 بلوک از خیابان آبشار فرستاده می شود دو نفر به یک بیمارستان است.

مرتبط با: پلیس در حال بررسی درایو توسط تیراندازی که در سمت چپ 2 مجروح در جنوب آتلانتا

دو قربانی به نام برای کمک به حدود 9:20 بعد از ظهر از مکان های مختلف یکی راجرز در خیابان و از سوی دیگر در آبشار. محققان بعد مشخص شود آنها به ضرب گلوله کشته شدند هنگامی که یک وسیله نقلیه با نزدیک شدن به آنها را در یک پارکینگ به گفته پلیس.

آنها گزارش پایدار زمانی که آنها گرفته شد به Grady بیمارستان یادبود.

Malecki گفت: آنها به دنبال این امکان استانتون جاده تیراندازی متصل به آبشار خیابان مورد و یا هر گونه حوادث خشونت آمیز صورت گرفت که یک شبه.

“ما مطمئن نیستید اگر این مربوط به هر نوع فعالیت دیگری در سراسر شب” او گفت:. “ما هنوز در حال بررسی تمام جنبه.”

هیچ مظنون در هر دو تیراندازی بودند در بازداشت صبح روز سه شنبه.

— لطفا بازگشت به AJC.com برای به روز رسانی.

در خبری دیگر:

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im