به روز شده: Propst مراحل پایین در ایالات متحده آمریکا آکادمی 8 هفته به کار

عجله Propst سابق Colquitt County مربی فوتبال که اعلام شد در ماه گذشته به عنوان سرمربی جدید در ایالات متحده آمریکا آکادمی در آلاباما گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که او نمی خواهد کار برای جدید مدرسه خصوصی ، Propst معرفی شده بود به عنوان ایالات متحده آمریکا آکادمی سر مربی در Jan. 2.

“در زمان کنفرانس مطبوعاتی در حالی که من اعتقاد ما به توافق در اکثر شرایط ما نداشته و ندارد وارد یک قرارداد استخدام” Propst گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه بعد از ظهر. “با توجه به انواع عوامل خارج از کنترل من من مطلع ایالات متحده آمریکا آکادمی که من دیگر نمی خواهد در نظر گرفتن یک موقعیت آمریکا و آکادمی. من آرزو می کنم کسانی که در ارتباط با ایالات متحده آمریکا, آکادمی موفقیت های زیادی.”

ایالات متحده آمریکا آکادمی در کنار هم قرار بود 10-بازی 2020 برنامه که شامل سراسر کشور مشهور مخالفان مانند بانوی ما از مشاور خوب و سنت فرانسیس از مریلند سنت پیتر دبستان از نیوجرسی و IMG Academy of Florida.

Propst گفت: AJC.com که او نگران بود که با پیشبرد یک برنامه قبل از دیگر بخش های این برنامه بودند در محل. ایالات متحده آمریکا آکادمی که ارائه بیشتر دوره های آنلاین را ندارد آموزشی و یا امکانات دو و میدانی است.

“به من گفته شده است در مورد داشتن دائمی سایت به مدت شش هفته و از تاریخ 27 فوریه شده است وجود دارد هیچ دائمی سایت تایید شده و هیچ ساخت و ساز آغاز شده است” Propst گفت. “وجود دارد یک فصل شروع در کمتر از شش ماه در 22 اوت و که بیش از حد مبهم است. من سعی کردم آن را آهسته اما فقط می توانم آنها را به درک که در آن طول می کشد زمان برای ساخت یک برنامه فوتبال. برنامه ریزی هنگامی که ما اصلا امکانات من فکر کردم اشتباه راه برای رفتن در مورد آن.”

تاسیس شده توسط گرد و خاکی DeVaughn ایالات متحده آکادمی است در Coosada خارج از Montgomery. این طراحی شده است برای تکمیل با مدارس مانند IMG آکادمی در فلوریدا است که تهیه کردن به دانش آموز ورزشکار به دنبال بازی در دانشگاه و فراتر از آن. شهریه تعیین شد به حداقل $7,500 و بسیاری ترم بود که به صورت آنلاین انجام می شود با توجه به DeVaughn.

“من فکر نمی کنم آن را یک ایده بد ایدئولوژیک و از لحاظ تئوری” Propst گفت. “من فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای دیگر IMG یا سنت فرانسیس. من می دانم که مردم باید نظرات مختلف و می خواهید به انتقاد از, اما در پایان روز, ما زندگی می کنند در یک زمان که در آن کودکان و نوجوانان هستند که مایل به آماده برای کالج فوتبال به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است و کسانی که به مدارس اجازه می دهد تا شما را به انجام این کار می شود و فارغ التحصیل در ماه دسامبر است.”

Propst بود سر مربی در Colquitt County از سال 2008 تا 2018 و ضبط شد 119-35 در 11 فصل است. تیم او برنده دولت عناوین در سال های 2014 و 2015 هر بار با یک رکورد 15-0 و کلاس AAAAAAA دونده تا در فینال دو فصل است.

پس از 2018 فصل Propst اخراج شد پس از سرپرست داگ هاول رهبری یک تحقیق که منجر به چندین اتهام سوء رفتار. Propst تخلف را رد کرده است شایسته یک اخراج و به اتهامات “گمراه کننده نیمه حقایق به معنای آسیب شهرت من.”

Propst گفت: AJC.com که او امیدوار است برای مربی این سقوط و که آن را به احتمال زیاد خواهد بود در دبیرستان یا کالج. او یک داوطلب دستیار مربی در UAB فصل گذشته.

“من سال گذشته در فوتبال کالج ها و از آن لذت می برد و من فکر کردم من مناسب واقعی خوب,” او گفت:. “نه یک روز من احساس می کنم در کار بود و ما مشغول به کار بودند 5:30 صبح تا نیمه شب. من شده است در آموزش عمومی برای 39 سال در دو کشور و من حدس می زنم من نیاز به اقامت در آن خط.”

قبل از آمدن به Columbus, Propst برنده پنج دولت عنوان به عنوان مربی هوور علا., و 295 حرفه پیروزی در 30 فصل است. او در سراسر کشور شناخته شده است در حالی که در هوور به دلیل MTV سری “دو روز” که به دنبال هوور در سال 2005 و 2006 فصل است.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de