به روز شده: Valdosta استخدام برانگیز عجله Propst به عنوان مربی

Valdosta ترین برنده فوتبال دبیرستان برنامه در کشور است.

عجله Propst بوده است به نام کشور, معروف ترین مربی فوتبال دبیرستان.

در حال حاضر دو در حال پیوستن به نیروهای.

Valdosta مدرسه مدیره رای دادند 5-4 شنبه شب به استخدام Propst که اخیرا سر مربی در Colquitt County, جایی که او وارد یک رکورد از 119-35 بیش از 11 فصل است. Propst را Colquitt County تیم های برنده دولت عنوان در بالاترین رده بندی با شکست نخوردگان تیم در سال 2014 و 2015.

همان پنج تن از اعضای هیات مدیره که رای در ژانویه به آتش قبلی مربی آلن Rodemaker پشتیبانی Propst.

آلاباما بومی Propst آمده بود از هوور بالا در خارج از بیرمنگام, جایی که او برنده پنج دولت عنوان و تبدیل به سراسر کشور شناخته شده است, در بخشی به دلیل این واقعیت MTV سری “دو روز.” کار خود را ضبط است 295-96.

Colquitt County اخراج Propst در بهار سال 2019 پس از رسیدگی به رهبری Colquitt County را سرپرست ادعا که Propst از دست داده بود کنترل کردن تیم با دخالت استخدام یک اصل تجویز دارو به ورزشکاران و بدهی بیش از 400.000 دلار در مالیات بر درآمد.

Propst یک داوطلب دستیار مربی در آلاباما-بیرمنگام در پاییز گذشته. در ماه مارس Propst به دست آورد خود گواهی تدریس از گرجستان حرفه ای استانداردهای کمیسیون و مدعی دفاع از Colquitt County اتهامات که او بیشتر را تکذیب کرد.

در حالی که بحث برانگیز ترین گرجستان فوتبال شلیک 2019 Valdosta اخراج از دولت عنوان برنده مربی Rodemaker شده بود داستان از زمان offseason حداقل تا COVID-19 همه گیر لغو بهار شیوه های سراسر کشور.

در ماه ژانویه این Valdosta هیئت مدیره مدرسه رای دادند 5-4 به آتش Rodemaker با وجود این تیم 10-3 در پایان 2019 و 36-17 رکورد کلی در چهار فصل. در سال 2016 Rodemaker برای اولین بار به عنوان سر مربی Valdosta برنده اول آن دولت عنوان در 18 سال است.

Rodemaker همسر بعد از ثبت دادخواست از طرف او ادعا رای نژادی با انگیزه است. پنج اعضای هیئت مدیره که رای علیه Rodemaker هستند آفریقایی-آمریکایی است. Rodemaker سفید است.

کسانی که پنج شنبه رای دادند به استخدام Propst که سفید است.

Propst را استخدام بدان معنی است که این مربی را به Colquitt County سپتامبر. 11 هنگامی که Valdosta بازی خواهد کرد هکرها در یک non-منطقه بازی.

Colquitt County شکست Valdosta گذشته شش برابر آنها بازی با Propst به عنوان Columbus مربی آخرین پنج با 21 امتیاز و یا بیشتر. در سال 2019 Valdosta را شکست و از دست دادن رگه با 50-49 پیروزی در Rodemaker نهایی فصل است.

Colquitt County, با, بزرگتر, ثبت نام پخش در بالاترین کلاس. Valdosta نمایشنامه در دومین.

Valdosta شد میله میله برای رای دادن در Propst استخدام آوریل 2, اما مطرح بحث های عمومی به عنوان جزئیات قرارداد نیاز به اتو کردن هر چند تخته هرگز علنا اذعان کرد که Propst نامزد شد و تا سه شنبه شب.

Valdosta را 932 پیروزی قدمت بیش از 100 سال ترین در تاریخ سراسر کشور. جنوب گرجستان مدرسه موفق به کسب 24 دولت عنوان.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im