یو پی اس های مدیریت ترابری از منابع بهداشت و درمان برای FEMA

این هوایی از حمل و نقل از چین, مالزی, هندوراس و کشورهای دیگر این است که ابتکار از سازمان مدیریت اضطراری فدرال و شرکت ها از جمله بهداشت و درمان توزیع کنندگان.

اولین پرواز چارتر وارد شده اند و برای چند هفته آینده ترکیبی از یو پی اس های هواپیما و هواپیماهای دیگر را کشتی 3 میلیون پوند کالاهای پزشکی به بیمارستان ها و COVID-19 نقاط داغ در ایالات متحده است.

در سندی سپرینگس مبتنی بر حمل و نقل غول گفت: آن را باز 450,000 فوت مربع UPS مرکز بهداشت و درمان در Louisville, Ky., در نزدیکی آن هوا hub با فضا برای FEMA. عظیم یو پی اس های حمل و نقل هوایی عملیات اجازه می دهد تا یک شبه تحویل به هر نقطه در کشور است.

در طول یک شنبه جلسه توجیهی در coronavirus کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت: یک UPS کارمند فوت کرده است. کارمند مشغول به کار در یو پی اس های لویی hub.

برخی از کارگران مطرح کرده اند نگرانی ها در مورد شرایط کار در یو پی اس امکانات تماس برای اطلاعات بیشتر محافظ تجهیزات مایع و اجتماعی فاصله بین کارگران است. کارکنان نیز نامیده می شود برای یو پی اس برای اطلاع رسانی به کارگران هنگامی که کارکنان دیگر تست مثبت یا قرنطینه می شوند.

یو پی اس است که 2,200 امکانات در ایالات متحده گفت: این افزایش برای تمیز کردن و ضد عفونی برای امکانات و وسایل نقلیه و تجهیزات و توزیع تجهیزات حفاظتی برای کارکنان. همچنین در حال حاضر درخواست کارکنان خود نظارت بر درجه حرارت.

این شرکت گفت: آن را نه تایید موارد coronavirus با توجه به کارمند حریم خصوصی و اگر وجود دارد بهداشت عمومی به افشای دلایل مثبت مورد “افشای خواهد آمد از ادارات بهداشت محلی و یا مقامات دیگر.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im