یو پی اس برای تحویل دارو توسط هواپیماهای بدون سرنشین به فلوریدا جامعه بازنشستگی

یو پی اس برنامه ای برای استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین برای تحویل داروهای تجویزی از یک داروخانه CVS به روستاها بازنشستگی جامعه در فلوریدا.

در سندی سپرینگس مبتنی بر حمل و نقل غول گفت: این سرویس آن توسط هواپیماهای بدون سرنشین-فرعی یو پی اس پرواز رو به جلو را حمایت اجتماعی-فاصله گرفتن تلاش ها و اجازه می دهد سریع تر همان روز تحویل دارو به عنوان جایگزینی برای مراجعه به یک داروخانه است.

در شروع این سرویس را ترکیب استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و منظم تحویل وسایل نقلیه. اولین پرواز خواهد بود کمتر از نیم مایل طولانی به یک محل در نزدیکی روستاها و سپس یک وسیله نقلیه زمین را تحویل نسخه به ساکن ،

یو پی اس گفت: آن شروع خواهد شد این سرویس در اوایل ماه مه با استفاده از Matternet M2 هواپیماهای بدون سرنشین در همکاری با اداره هوانوردی فدرال با قدرت به کار را از طریق همه گیر و “کاوش مداوم نیاز به عنوان آنها بوجود می آیند پس از آن دوره است.”

روستاهای بزرگترین جامعه بازنشستگی در کشور با بیش از 135,000 ساکنان در حدود 32 کیلومتر مربع در سراسر سه شهرستان در مرکزی فلوریدا.

خدمات اجازه خواهد داد که ساکنان این روستاها برای دریافت داروها بدون ترک خانه های خود را با توجه به UPS رئیس استراتژی و تحول افسر اسکات قیمت.

یو پی اس با همکاری CVS برای هواپیماهای بدون سرنشین تحویل نسخه های سال گذشته بود و اولین تحویل هواپیماهای بدون سرنشین از یک CVS در کاری N. C. در ماه نوامبر سال 2019.

CVS افسر ارشد عامل جان رابرتز گفت: هواپیماهای بدون سرنشین تحویل خدمات “فراهم می کند یک روش ابتکاری برای رسیدن به برخی از مشتریان ما.”

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>