ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست: به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو

ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست است و اصرار ایالات متحده المپیک و پارالمپیک کمیته به فشار برای به تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 در توکیو.

این گروه زیر رهبری ایالات متحده آمریکا شنا, که همچنین می خواهد کمیته بین المللی المپیک به دنبال تعویق به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تابستان بازی در حال تنظیم برای جولای 24 Aug. 9 با پارالمپیک را دنبال کنید.

حداکثر Siegel رئیس اجرایی از USATF گفت: در نامه مورخ جمعه که برگزاری این بازی ها به عنوان برنامه ریزی شده “خواهد بود نه به نفع ورزشکاران ما.”

“ما اذعان می کنند که هیچ, کامل, پاسخ, و این است که بسیار پیچیده و دشوار است تصمیم” Siegel نوشت: در این نامه خطاب به سارا Hirshland مدیر عامل شرکت ایالات متحده کمیته. “اما این موقعیت حداقل فراهم می کند و ورزشکاران ما با راحتی از دانستن است که آنها زمان کافی به درستی آماده سازی خود را از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی قادر به شرکت در امن و موفق بازی های المپیک و که آنها می توانند تمرکز خود را به مراقبت از خود و خانواده خود را.

“ما می خواهیم USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران است.”

ترکیب شنا و دو و میدانی ورزشکاران ساخته شده تا نزدیک به یک سوم از 558 شرکت کنندگان در ایالات متحده در سال 2016 بازی های تابستانی در ریو دو ژانیرو.

در روز سه شنبه کمیته ملی المپیک تصریح کرد: برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو با بازی های المپیک و اعلام کرد که ورزشکاران باید “در ادامه به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو 2020 به عنوان بهترین آنها می توانند.”

که اثبات می شود دشوار است تحت شرایطی به عنوان ایالات متحده مراکز آموزشی در کلرادو اسپرینگز., و Lake Placid n. y. بسته هستند با توجه به شیوع.

زودتر جمعه USOPC رئیس هیئت مدیره سوزان لیون گفت: این نهاد نیست که تصمیم.

همچنین روز شنبه, برزیل, المپیک, کمیته در بیانیه ای گفت که این بازی ها باید تحت فشار قرار دادند به 2021. نروژی کمیته ملی المپیک همچنین ابراز احساسات مشابه در نامه ای خطاب به رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ: “روشن ما توصیه این است که بازی های المپیک در توکیو باید صورت نمی گیرد قبل از COVID-19 وضعیت تحت کنترل در مقیاس جهانی است.”

علاوه بر این, هندی, تنیس روی میز, ستاره Sharath Kamal — آماده برای رقابت در چهارمین بازی های المپیک — نام بازی به تعویق افتادن پس از پیروزی هفته گذشته در ITTF عمان باز است.

“من نمی بینم این سناریو در حال امن برای بازی های المپیک برای شروع در زمان” 37 ساله به ESPN گفت: “در عفو وقفه” از خانه خود که در آن او شده است در قرنطینه از دوشنبه.

“هر کس صحبت کردن در مورد اجتماعی فاصله اما این یک چیز است که نمی توان در بازی های المپیک است. هزاران نفر از ورزشکاران خواهد بود ماندن در همان ایجاد کرد.”

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>