Valdosta چهره دعوی در دادگاه بیش از Rodemaker شلیک

بحث برانگیز ترین مربیگری تغییر گرجستان فوتبال خارج از فصل در حال ورود به یک مرحله جدید است.

از اخراج Valdosta فوتبال آلن Rodemaker ثبت شده است کت و شلوار در برابر پنج اعضای هیئت مدیره مدرسه که رای به تمدید Rodemaker قرارداد با توجه به رسانه های متعدد.

طرح دعوی در دادگاه خواستار مدیره به rehire Rodemaker در جولای 1, پایان زمان قرارداد, مگر اینکه هیئت مدیره مدرسه می تواند نشان می دهد “معنی دار, غیر نژادی دلیل” برای اخراج او با توجه به Valdosta روزانه بار.

طرح دعوی در دادگاه می گوید: “بر اساس اطلاعات و اعتقاد به هدف از آفریقایی-آمریکایی اکثریت هیئت مدیره در nonrenewing مربی Rodemaker بود به سادگی به جای یک مربی با یک آفریقایی-آمریکایی مربی” با توجه به Winnersvillenation.com.

هیئت مدیره مدرسه مقامات داده اند و نه دلایل اخراج با استناد به سیاست بیش پرسنل مهم است. این طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط Leah Rodemaker همچنین درخواست محاکمه با حضور هیئت منصفه.

هیئت مدیره رای دادند 5-4 به تمدید آلن Rodemaker قرارداد در ماه فوریه و دوباره در ماه مارس پس از Rodemaker وکلا را متقاعد هیئت مدیره برای دیدار دوباره در سالن اجتماعات بزرگتر اجازه داده است که برای جامعه به اظهار نظر در Rodemaker را با عملکرد شغلی.

با وجود حمایت از این مربی رای 5-4 هر زمان با وارن لی لیز Shumphard, Tyra Howard, Debra بل و كليسا قهوه ای رای گیری در برابر تجدید. پنج هستند آفریقایی-آمریکایی است. چهار اعضای هیئت مدیره مدرسه که رای به حفظ Rodemaker سفید هستند. سرپرست دکتر ویلیام تاد Cason و اصلی دکتر جانیس ریچاردسون که آفریقایی-آمریکایی علنا پشتیبانی نگه داشتن Rodemaker.

ایستگاه های رادیویی در سراسر Valdosta گزارش کرده اند سفید و سیاه و سفید نامزد شده اند تماس گرفته و یا مصاحبه. کسانی که شامل راش Propst دین Fabrizio و تام Knotts که سفید و موریس فریمن و کریم رید که سیاه و سفید هستند.

هیئت مدیره مدرسه تایید نشده هیچ مصاحبه یا نامزد.

Rodemaker رکورد به عنوان مربی در Valdosta است 36-17 در چهار فصل. در اولین فصل سال 2016 او led Valdosta به آن دولت عنوان از سال 1998 است. تیم 10-3 در سال 2019. Rodemaker پیوست کارکنان به عنوان دستیار در سال 2010.

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

درباره نویسنده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im