ولا: LAFC nixed انتقال به بارسلونا

لس آنجلس FC رو به جلو Carlos Vela گفت: لیگ برتر فوتبال باشگاه او را مانع از پیوستن به بارسلونا در ژانویه.

حاکم MLS با ارزش ترین بازیکن ساخته شده نظرات در مصاحبه با GQ مکزیک مجله که منتشر شد جمعه.

ولا 31 ساله مکزیکی بین المللی گفت: بارسلونا به او پیشنهاد چهار ماه قرارداد در ماه ژانویه است.

“من آن را پذیرفته چرا که این یک فرصت بسیار خوب است,” ولا گفت: این مجله در اسپانیایی. “آن نبود گفت:” من می خواهم دو سال و اگر نه من.’ گفتند چهار ماه و من (دلنوازی به آن).

“اما LAFC نیست به من امکانات به ترک اگر چه قابل فهم است. در پایان آنها به دنبال بهترین ها را برای خود و هر یک برای خود. من سعی کردم و این اتفاق رخ نداد و هیچ چیز اتفاق می افتد چون من بیش از خوشحال در اینجا.”

ولا پدید آمده است به عنوان یک MLS سوپراستار او در دو سال به علاوه با LAFC.

پس از رسیدن در یک انتقال از اسپانیا رئال سوسیداد در سال 2018 ولا تولید 14 گل و 13 پاس گل در 26 بازی در لیگ فصل بدست آوردن همه ستاره و انتخاب یک نقطه در لیگ بهترین XI.

سال گذشته ولا منفجر شد برای یک MLS-رکورد 34 گل در 31 بازی ها و وی افزود: 15 کمک می کند که بسته سوم در لیگ.

ویلا به ثمر رساند دو گل در دو بازی برای LAFC در این فصل قبل از MLS مثل خیلی از فوتبال جهان شد, تعطیل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من اصلا خودم را نسبت به هر کسی (در MLS),” ولا گفت, GQ, مکزیک. “من فقط کار را به نشان دهد که چگونه خوب من. من نمی دانم اگر من بهتر یا بدتر از لیگ, اما اگر من در اینجا من می خواهم به بهترین اینجا و اگر من در جایی دیگر (من می خواهم به بهترین) وجود دارد.”

ویلا گفت که او راحت است با این واقعیت که او دیگر بخشی از مکزیک, تیم ملی, حتی اگر او به طور منظم به تازگی به عنوان جام جهانی 2018.

“من هنوز جوان برای, فوتبال,” او گفت: مدیر. “اگر چه من (بازی) بسیار خوب من باید حداکثر پنج سال (سمت چپ). کسانی هستند که 15 سال باقی مانده است. و شما اجازه می دهد تا آنها را به تلاش و رشد است.

“اجازه دهید به نسل جدید انجام آنچه من می توانم. ممکن است که امروز من هستم اما ما در حال صحبت کردن در مورد جام جهانی که در تقریبا سه سال است. در آن زمان که آن چیز دیگری است.”

ویلا خود را آغاز pro حرفه ای با آرسنال در لیگ برتر و او رفت و در وام جادوها با سه باشگاه های اسپانیایی و وست برومویچ آلبیون در انگلستان قبل از فرود در رئال سوسیداد در سال 2012.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im