ونزوئلا می گوید PDVSA مدیران همکاری با ایالات متحده آمریکا; بستگان تقاضای انتشار

کاراکاس — ونزوئلا روز دوشنبه در گفت و گو با بازداشت دو مدیران در شرکت دولتی نفت Petroleos de Venezuela ادعا که آنها ارسال اطلاعات محرمانه به دولت ایالات متحده است.

بستگان دو مدیران و همچنین برخی از برجسته حامیان حزب سوسیالیست حاکم در زمان به رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته به می گویند که آنها بی گناه بودند و استدلال آنها که هدفمند برای محکوم کردن فساد مالی در این شرکت است. یک راهپیمایی در روز دوشنبه برنامه ریزی شده بود به تقاضای آزادی خود را.

در بیانیه ای پخش در تلویزیون دولتی کمیسیون منصوب شده توسط رئیس جمهور سوسیالیست نیکولاس مادورو به بازسازی اوپک ملت صنعت نفت گفت: مقامات روز جمعه بازداشت آلفردو Chirinos و Aryenis Torrealba که مدیران در این شرکت را عرضه و واحد تجاری است.

“هر دو به مقامات مسئول تحویل استراتژیک حساس و اطلاعات محرمانه به دولت ایالات متحده پس از آن می تواند حمله ما صنعت نفت” این کمیسیون در بیانیه ای گفت: بدون ارائه شواهد.

ایسنا قبلا در گزارش خود به دستگیری صورت گرفت که پس از ایالات متحده ramped تا تحریم PDVSA و برخی از شرکای تجاری. واشنگتن شده است فشار ونزوئلا به سرنگونی مادورو که در آن یک دیکتاتور فاسد غاصب قدرت پس از تقلب در یک سال 2018 دوباره انتخابات رای بدهند.

بیانیه ای آنلاین امضا شده توسط بستگان و دوستان از Chirinos و Torrealba که یک زن و شوهر در توصیف خود از دستگیری به عنوان یک “شکار ساحره.”

“ما از رئیس جمهور نیکولاس مادورو عزم راسخ به مقابله با این مافیایی و به همین دلیل ما خواستار اصلاح فوری به این روش در برابر آلفردو و Aryenis و برای درست فاسد آنهایی که قرار داده شده پشت میله های زندان کردند.”

در این بیانیه گفته بودند که بازداشت شده توسط اداره نظامی ضد جاسوسی (DGCIM) در کاراکاس و تا به حال نشده است با توجه به حق وکیل و یا برای برقراری ارتباط با بستگان خود را.

“دادستان کل باید صحبت کردن به زودی” والتر مارتینز برجسته ونزوئلا روزنامه نگار با یک نشان می دهد در دولت, تلویزیون دولتی در توییتر نوشت. “این قطعیت نمی تواند ادامه دهد. و مستقل در همه چیز آنها باید مجاز به برقراری ارتباط با خانواده خود را.” (گزارش شده توسط ویویان Sequera نوشتن توسط لوک کوهن ویرایش توسط Chizu Nomiyama و دیوید گریگوری)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>