ورمونت دارای یک کارتون برنده جایزه; هر کس دیگری است Comic Sans

در روز پنج شنبه, West Townshend, ورمونت, resident ریک Veitch منصوب خواهد شد ورمونت چهارم کاریکاتوریست ایم. ورمونت تنها دولت است که به طور منظم منصوب کاریکاتوریست ایم. عنوان اعطا شده است هر سه سال در مراسم جوایز با حضور هیئت نمایندگان کنگره در ورمونت خانه دولت در مونپلیه. متاسفانه با توجه به همه گیر شناخت را به جای آن می تواند از طریق جریان زندگی می کنند. وجود دارد طرح هایی را برای برگزاری یک رویداد برای ریک در (امیدوارم) آینده ای نزدیک. ارسال شده توسط terrapin (6 نظر تعداد) 4 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه
من به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت این دست کشیده طرح از اد کورن به عنوان یک تشکر از شما برای کمک به او را دریافت فیبر نوری اینترنت — و من آن را گرامی.
ارسال شده توسط terrapin در 2:48 PM در مارس 31
به معنای شامل این مقاله تون امور خارجه: کاریکاتوریست پیدا کردن پناهگاه در ورمونت.
ارسال شده توسط terrapin در 2:49 PM در مارس 31
بسیار عالی!
ارسال شده توسط doctornemo در 2:51 PM در مارس 31
خوب عنوان پست
ارسال شده توسط East, Manitoba منطقه ای Junior کبدی قهرمان سال 94 در 2:51 PM در مارس 31 [1 علاقه]
من بسیار خوشحالم که به یادگیری در مورد این چیز. (کلی چیز ورمونت کاریکاتوریست برندگان و چیز خاصی از ریک Veitch.) من نوع که مایل به رفتن نگاه کردن, آموزشی, گرافیک, رمان او انجام شده است.

من نیز خوشحالم که به یاد بگیرند که آلیسون Bechdel کنونی کاریکاتوریست برجسته! او خیلی بزرگ است. من نمی دانم او که افتخار (نه که او در ورمونت در حال حاضر).

(من بیش از حد تحسین عنوان این پست.)

با تشکر برای به اشتراک گذاری این terrapin!
ارسال شده توسط کریستی در 2:57 PM در مارس 31

تبریک به ریک Veitch که کار من لذت بردن از (به عنوان مثال در برخی از ABC کتاب) که نام خانوادگی من تمایل به اشتباه با آدریان Veidt نام خانوادگی را به اثر قابل توجهی.
ارسال شده توسط not_that_epiphanius در 3:00 بعد از ظهر در مارس 31

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im