بسیار اولیه تقریبا یک نوع Luciferian نوع هنر

نیویورک تایمز آن را به نام “معروف ترین کار هنری آمریکایی است که تقریبا هیچ کس تا به حال دیده در گوشت.” این هنرمند که در طراحی آن گفت که “لبه خورشید جوش منحنی یک انفجار افزایش به آتشین برجسته.” و زنی که تامین مالی آن گفت که “بسیار اولیه تقریبا یک نوع Luciferian نوع از هنر است. چیزی در عالم اموات در این مورد خاص مارپیچی.” که قطعه از هنر است “مارپیچ اسکله” — یک چرخش از 7000 تن برجسته کردن Rozel نقطه در شمال ایالت یوتا ساخته شده از نمک کریستال گل و لای و سنگ بازالت که امتداد بیش از 1500 پا به دریاچه بزرگ نمک. و مارس سال 2020 علائم آن 50th anniversary.

هنرمند, Robert Smithson ساخته شده آن دو بار. برای اولین بار در زمان شش روز از کار با استفاده از دو کامیون کمپرسی بزرگ تراکتور و یک front end loader به مسافت هزاران تن سنگ و زمین به دریاچه اما دو روز بعد Smithson تا به حال آن را دوباره برای ایجاد امروز مارپیچی شکل است. اسکله ناپدید شده در زیر افزایش آبهای دریاچه به زودی پس از آن ایجاد شد بیرون آمدن از عمق به دلیل خشکسالی در غرب ما در اوایل سال 2000. آن است که در حال حاضر رسمی زمین هنر ایالت یوتا است.

Smithson کشته در سقوط هواپیما سه سال پس از ایجاد مارپیچی اسکله در حالی که نقشه برداری سایت های دیگر هنر زمین قطعه “زرد, سطح شیب دار” در تگزاس که پس از تکمیل توسط همسر و همکار هنرمند نانسی هولت (قبل از Metafilter موضوع).

بیشتر:
کشف مارپیچ اسکله – نقشه هوایی گوگل (در حالی که خشک) و یا بینگ (احاطه شده توسط آب).
برای بررسی اگر آن را در حال حاضر قابل مشاهده است شما می توانید ببینید اگر نزدیکترین آب دریاچه خواندن سطح زیر 4195 ،

مارپیچی اسکله در ویکیپدیا و اطلس تاریک

برای کسانی که در یوتا این جشن تولد به صورت مارپیچی اسکله شده است تحت فشار قرار دادند تا اکتبر.

قبلا در Metafilter:
که کنترل مارپیچی اسکله?
بهترین جهان پنجاه و آثار هنری
مردم را آگاهانه از دوره ای از جهان

ارسال شده توسط inflatablekiwi (16 نظرات کل) 18 کاربران مشخص شده این را به عنوان یک مورد علاقه

من قادر به بازدید از آن چند بار همیشه در آب کم زمانی که آن را به طور کامل قابل مشاهده است. آن است که قطعا ارزش زمان برای دیدن اگر شما باید شانس.
ارسال شده توسط شیب فلش در 8:23 AM در مارس 18 [1 علاقه]
همسر من و من راه می رفت آن را چند سال پیش. نکته قابل توجه این بود که وجود یک مار در زیر سنگ در انتهای مارپیچ. هنگامی که ما به آن نقطه آن نوع از خواب بیدار شد به او گفت: “چه کار می کنید ؟” و slithered به خاک کنار سنگ. مناطق اطراف آن است که ارزش سفر را در خود دارد. آپارتمان نمک rimmed با کف آلود تجمع که مانند ابر در افق. و آپارتمان نمک و انواع حشرات در روکشی از آنها و مانند آنها گیر در برخی از حقیقی کهربا. به عنوان بیگانه چشم انداز که من تا کنون دیده ام بر روی سیاره زمین است. یکی از جالبترین سفر ما همیشه در زمان.
ارسال شده توسط MarioM در 8:45 AM در مارس 18 [3 علاقه]
من تو را دیدم این از هواپیما و فکر می کردم از جا در رفته بود. من همیشه تعجب که چه هک شد!
ارسال شده توسط TheCoug در 8:51 AM در مارس 18 [6 علاقه]
اتحاد Rust Cohle این دیده می شود ؟
ارسال شده توسط valkane در 8:57 AM در مارس 18 [5 علاقه]
من می خواستم برای انجام یک زمین هنر تور از غرب تا کنون پس از مهاجرت به کالیفرنیا 13 سال پیش اما من هرگز در یک موقعیت مالی به انجام این کار. (من برای اعمال این زمینه رعد و برق در سه سال گذشته تصور کنید که من می خواهم پیدا کردن اما هیچ تاس تا کنون.)
ارسال شده توسط mykescipark در 9:13 AM در آوریل 18
من فقط دیده می شود در حالی که بازی نفس, سبزه, اما من به دنبال آن از هواپیما وقتی که من تعداد بازدید از دریاچه نمک شهرستان در سال گذشته (افسوس که نیست نقطه آن است.)
ارسال شده توسط purpleclover در 9:26 AM در مارس 18 [2 علاقه]
من قبل بوده است!
ارسال شده توسط FirstMateKate در 9:30 صبح در مارس 18 [2 علاقه]
من مرتب کردن بر اساس meh در نمایش هوایی و سپس کلیک بر روی برخی از Google کشف تصاویر و آه خدای من من می خواهم برای رفتن وجود دارد. من مجذوب مناظر غرب آمریکا پس, آه, در اینجا یکی دیگر برای اضافه کردن به این لیست من حدس می زنم. با تشکر از شما برای ارسال این.
ارسال شده توسط kalimac در 10:39 AM در مارس 18 [1 علاقه]
بر خلاف ستاره محور این است که یک قطعه زمین هنری است که هر کسی می توانید ببینید. من آن را دوست دارم!
ارسال شده توسط grumpybear69 در 10:46 AM در آوریل 18
حتی اگر او شروع به پریدن کرد, که, ام, جالب, 2011 موضوع MeFi خود gregorg بود نسبتا کم در مورد این واقعیت است که او را بسیار پیشرو منابع آنلاین به صورت مارپیچی اسکله مربوط به نوشتن در جریان 20 سال در حال حاضر.
ارسال شده توسط 99_ در 10:50 AM در مارس 18 [3 علاقه]
هنوز مطمئن شوید که اگر این است که در لینک جایی اما اصطلاح “هنر زمین” است که به طور کلی اذعان به ابداع شده است و توسط Robert Smithson. در سال های قبل و هنرمندان شروع به تماس از جمله آثار “هنر زمین.” هر آنچه که شما آن را تماس, از آن شده است بخشی از انسان بیان هنری برای یک زمان بسیار بسیار طولانی.
ارسال شده توسط kozad در 11:29 AM در مارس 18 [2 علاقه]
من می خواهم از دست رفته هنر زمین بر روی دسته – با تشکر برای یادآوری من kozad! من تا به حال هیچ ایده Smithson تا به حال اصطلاح.
ارسال شده توسط inflatablekiwi در 12:11 PM در آوریل 18
پست عالی تشکر inflatablekiwi و به 99_ برای gregorg صفحه. Smithson همیشه به نظر می رسید به طوری که تا کنون در پیش است. نه در همه مطمئن شوید که من همیشه آن را ببینید با چشم من

– دریاچه گرد و غبار سنگ جلبک گرما –

بنابراین این پست فقط فوق العاده است.
ارسال شده توسط: کشف 12:45 PM در مارس 18 [1 علاقه]

آنچه باعث می شود آن را “Luciferian”? من حدس می زنم من نمی آن. یک مارپیچ ساخته شده از سنگ.
ارسال شده توسط KleenexMakesaVeryGoodHat در 1:14 PM در آوریل 18
من فکر می کنم این نقل قول بود حداقل در بخش مرجع این واقعیت است که مارپیچی اسکله می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد در دریایی از خون قرمز آب ناشی از جلبک ها. به عنوان مثال عکس در اینجا و اینجا.
ارسال شده توسط inflatablekiwi در 1:25 PM در مارس 18 [1 علاقه]
Smithson نیز ساخته شده یک فیلم در مورد ساخت مارپیچ اسکله: http://www.ubu.com/film/smithson_spiral.html

اگر شما علاقه مند در Smithson و هولت فیلم کار هر جمعه در طول coronavirus مستند های هولت/Smithson بنیاد شده است ارسال یک نسخه با کیفیت بالا از یکی از فیلم های خود را آنلاین برای یک روز. مارپیچی اسکله بود در هفته گذشته و خورشید تونل بود در این هفته: نگه داشتن چشم در توییتر خود به ببینید که چه می شود, نوشته بعدی: https://twitter.com/HoltSmithson
ارسال شده توسط بی دست و پا فیلیپ در 1:40 PM در مارس 18 [3 علاقه]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im