جانباز غرب قصد دارد به ump با وجود در معرض خطر وضعیت


محتوای مقاله

پیشکسوت داوری جو غرب به هر قصد کار در این فصل با وجود اینکه طبقه بندی شده به عنوان خطر بالا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک داستان منتشر شده سه شنبه 67 ساله غرب گفت: Ken روزنتال از ورزشی که MLB مقامات به او گفت که او می تواند به ماندن در خانه در این فصل و هنوز هم دریافت پرداخت کامل و زمان سرویس. اما طولانی ترین خدمت داوری در لیگ, تاریخچه به جای برنامه ها در این زمینه برای خود 42nd فصل است.

“اگر این بازی و بعد فورا رفت واز من در حال حاضر هیچ ویروس در حال رفتن به من” غرب گفت: به ورزشی است. “من اب و هوای یک دسته از طوفان در زندگی من است. من آب و هوا یکی دیگر.”

غرب گفت که او احساس می کند سالم است و غلبه بر مسائل قبلی با فشار خون بالا. او گفت که او دهکدهای از دست داد 25 پوند از فصل گذشته مانده است فعال با بازی گلف در نزدیکی فلوریدا صفحه اصلی.

دراز مدت داوری نیز به مبارزه طلبیده کارشناسان بهداشت و درمان و مراکز کنترل بیماری توسط ریخته گری شک و تردید در مورد ویروس ” سطح تهدید.

“من باور نمی کنم در قلب من است که همه این مرگ و میر شده است از کوروناویروس” در غرب گفت. “من اعتقاد دارم که آن را ممکن است کمک به برخی از مرگ و میر. من گفت: “من قصد ندارم به انتخاب کردن. من رفتن به محل کار. و من قصد دارم به کار تا زمانی که من شما را خاموش میشه یا من صدمه دیده است ، من مشغول به کار است.'”

با توجه به MLB داوران انجمن غرب کار کرده 5,194 بازی های حرفه ای که رتبه دوم همه وقت پشت بیل Klem را 5,375 بازی.

–زمینه رسانه ها در سطح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>