قربانیان وجود ندارد و از S. کره ‘آسایش زنان’ تجمع در میان پیوند اتهامات بیش از سابق رهبر

سئول — کره جنوبی قربانیان از زمان جنگ خشونت جنسی را تحریم یک هفته اعتراض در سئول در روز چهارشنبه پس از یک رهبر سابق این گروه سازماندهی تجمع بود متهم به سوء استفاده از بودجه به معنای, برای قربانیان.

Yoon Mi-hyang به تازگی پا به پایین به عنوان دیرین رهبر گروه به مسابقه ملی انتخابات و موفق به کسب یک کرسی در مجلس است. او تحت بررسی توسط سئول بیش از دادستان اتهامات او با استفاده از یارانه های دولتی برای نفع خود و نه برای کمک به “آسایش زنان” – یک تعبیری برای کسانی که مجبور به کار در ژاپن در زمان جنگ پذیرفت.

ده ها تن از دانشجویان جوان هنوز هم حضور داشتند به طور منظم در اعتراض به ژاپنی سفارت اما Lee Yong-soo یک قربانی برجسته و فعال همراه با دیگر سالمندان قربانیان که گاهی نیز حضور غایب بودند.

لی این ماه علنا متهم Yoon از لحاظ سیاسی و مالی بهره برداری از قربانیان برای جلب بودجه دولت و کمک های مالی از طریق تظاهرات در حالی که صرف پول کمی بر روی آنها.

لی 92 عهد کرد که به ترک تظاهرات برگزار شد و تقریبا هر پنج شنبه از سال 1992 و خواستار Yoon ساخته نمی شود یک نماینده مجلس.

“چهارشنبه تظاهرات باید پایان” Yonhap به نقل از خبرگزاری لی گفت. “ما حتی نمی دانند چگونه و از کجا پول می آید از به هر حال اما این کمک باید مورد استفاده قرار گیرد برای ما, اما آنها هرگز.”

چند تماس به لی و یون به دنبال نظر بدون جواب رفت.

در رسانه های اجتماعی Yoon گفت: او به درستی مدیریت بودجه از گروه کره ای شورای عدالت و یادبود برای مسائل نظامی و برده داری جنسی توسط ژاپن و لی حافظه به نظر می رسد به پژمرده.

بررسی Yoon شامل اتهامات او اختلاس وجوه برای استفاده شخصی و ضرر و زیان وارده با خرید و فروش یک ملک به معنای پناهگاه قربانیان.

این گروه بهتر به عنوان شناخته شده Jungdaehyup نیز قرار گرفت. Jungdaehyup گفت: این “هرگز آزادانه استفاده می شود پول” اما عذرخواهی برای “حسابداری نقص” که برای آن درخواست ممیزی مستقل.

“ما ممکن است ساخته شده برخی از اشتباهات به دلیل کمبود نیروی کار وجود دارد هرگز نمی تواند تقلب در حسابداری,” هان کوک-yeom یکی از گروه بنیانگذاران گفت: این تجمع است.

دشمنی را تهدید به تضعیف زمان جنگ خشونت جنسی جنبش led برای دهه Yoon Lee و Jungdaehyup که با هم نقش کلیدی در به طور موثر ابطال یک بحث حل و فصل 2015 با ژاپن است.

رسوایی نیز یک شکست برای رئیس جمهور ماه Jae-in که روابط با توکیو تبدیل ترش پس از او اعلام کرد تا سال 2015 معامله ناقص.

“اختلاف می تواند صدمه دیده است مشروعیت و اخلاق از این گروه که به مدت طولانی لذت می برد و اعتماد عمومی برای حمایت از قربانیان گفت:” شین Beom-چول مدیر مرکز دیپلماسی و امنیت در کره پژوهش موسسه استراتژی ملی در سئول.

“همچنین ممکن است ارائه یک تازه منبع اصطکاک با ژاپن که پیچیده در آینده مذاکرات است.”

به عنوان گروه برگزار شد 1,440 هفتم, هفتگی, اعتراض یک دوجین دیگر از فعالان برگزاری خود با تجمع در نزدیکی هو و jeered با شعار “پول را به بچه.”

Lee Na-young که در حال حاضر آگهی Jungdaehyup متعهد به دست آوردن مجدد اعتماد عمومی است.

“ما نباید اجازه تاریخچه و علت این جنبش که کمک به ساخت جنگ خشونت جنسی یک مسئله جهانی حقوق بشر رنج می برند خرد سقوط” او فریاد زد.

($1 = 107.3600 ین) (گزارش Hyonhee Shin; ویرایش توسط لینکلن جشن)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>