تصویری ادای احترام افتخارات اوکلاهما بمب گذاری در میان قربانیان شیوع

به این دلیل که سالانه یادبود مراسم لغو شد با توجه به کروناویروس محدودیت های کسانی که کشته خواهد شد و به جای آن افتخار و با تصویری ادای احترام که شامل خواندن اسامی کسانی که مردند و به دنبال آن 168 ثانیه سکوت.

به گزارش ایسنا ، جیمز Lankford, Oklahoma City, شهردار David Holt و تونی برنده جایزه بازیگر و خواننده کریستین Chenowith یک اوکلاهما بومی در میان کسانی که تحویل ادای احترامات در ضبط ویدئو.

معمولا این شهرستان را جمع آوری پنج شنبه در محل سابق Alfred P. Murrah ساختمان فدرال بود که با یک کامیون بمب در آوریل 19, 1995. گیتس به یادبود علامت زمان 9:01 9:03 صبح با انعکاس تالاب بین آنها به نمایندگی از 9:02 دقیقه انفجار به طور دائم تغییر بسیاری از زندگی و ملت است. تلطیف خالی فلزی صندلی نمایندگی هر کسی که مرده و “بازمانده درخت” یک gnarled آمریکایی علم که در برابر انفجار در حال حاضر می ایستد در یک تپه کوچک و سایه یادبود زیر.

Kari واتکینز مدیر شهر اوکلاهما ملی یادبود و موزه گفت: در سال جاری اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های لازم هستند اما ناگوار به بازماندگان و قربانیان اعضای خانواده اغلب تنها دیدن هر یک از این یک بار در هر سال است.

“این فقط یک زمان خوب برای آنها می آیند و با هم می شود,” او گفت:. “آنها را از دست ندهید که, اما آنها بار دیگر هنگامی که آن را امن برای جمع آوری و ما دوباره با هم و انجام کاری که آن روز است.”

هولت گفت: 25 سالگرد حمله است به خصوص قابل توجه است که در آن نشانه گذار از این رویداد از یکی از تجربه شخصی به رویداد تاریخی است.

“مارس زمان بی امان است و هر سال که می گذرد کمتر و کمتر مردم باید یک اتصال مستقیم به آن” هولت گفت. “25 زمان دیگری برای ما در اینجا در شهر اوکلاهما به تمرکز بر روی چه چیزی باعث این رویداد و سایت مربوطه در دهه های آینده است.”

برای Holt, که به معنی گسترش پیام که خشونت سیاسی است هرگز پاسخ.

“مردم در شهر اوکلاهما نوع ویژه تعهد به پایه این ایده است که ما باید خیلی بیشتر مشترک از ما متفاوت است.”

حمله انجام شده توسط دو نفر از شهروندان ایالات متحده — سابق ارتش سرباز تیموتی مک وی و شرکت خود conspirator تری نیکولز — که منفور دولت فدرال است. آن رخ داده است از دو سال به بعد و پس از فدرال حمله به شعبه Davidian ترکیب نزدیکی واکو در تگزاس که در سمت چپ حداقل 76 نفر از اعضای فرقه مذهبی از جمله برخی از کودکان مرده است.

McVeigh شد و در نهایت محکوم به مرگ محکوم و اعدام با تزریق مواد کشنده در سال 2001. نیکولز شد و محکوم به زندگی در زندان را برای نقش خود را در آنچه که بسیاری از کارشناسان از آن به عنوان مرگبارترین عمل تروریسم داخلی در خاک ایالات متحده آمریکا.

___

دنبال شان مورفی در توییتر https://twitter.com/apseanmurphy

پشتیبانی واقعی روزنامه نگاری. پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک در مجله آتلانتا قانون اساسی امروز است. دیدن ارائه می دهد.

اشتراک خود را به Atlanta Journal-Constitution بودجه در عمق گزارش و تحقیقات است که شما در حفظ و آگاهانه. با تشکر از شما برای حمایت از واقعی روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de